Mobil

Yeni Nesil Phablet Xpreia T2 Ultra

Phablet denildiğinde öne çıkan şirketlerden Sony 2’nin yeni cihazı Xperia T2 Ultra uygun fiyatı ile dikkatimizi çekmeyi başarmış durumda.

Yeni Nesil Phablet Xpreia T2 Ultra
Yeni Nesil Phablet Xpreia T2 Ultra

Hem tablet ve hemde telefon özelliği gösteren Phablet cihazlar son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış durumda. Bir tablete göre daha küçük boyutlarda olduğundan taşınması daha rahat olup aynı zamanda bir telefona göre daha büyük ekranı ile kullanım kolaylığı sunan bu cihazlar ile pek çok işi aynı anda yapabiliyoruz. Bunu gören büyük firmalar ise boş durmayarak yeni modelleri tüketicelere sunmaya başlamış durumda. Bu son çıkan ürünlerden bir tanesi ise Sony Xperia T2 Ultra.

Sony tarafından geliştirilen Xperia T2 Ultra üzerinde 6 inç.’lik bir ekran bulunuyor. 720×1280 piksel çözünürlüğe sahip bu ekran üzerinde IPS teknolojisi bulunuyor. Böylece cihazdan çok daha net görüntü alınabiliyor. İşlemci olarak ise 4 adet çekirdeğe sahip Qualcomm Snapdragon 400 model bulunduran T2 Ultra, Android 4.3 işletim sistemi bulunuyor. Fakat Sony tarafından yapılan açıklama göre cihaz için yeni güncellemenin geleceği biliniyor. Ağırlık olarak ise sadece 172 gr olan cihazın bu ağırlığının büyük boyutlarına oranla oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Kamera olarak ise arka tarafta 13 Mp ön tarafta ise 1.1 MP’lik bir kameraya sahip.

1399 TL fiyat etiketine sahip olan Sony Xperia T2 Ultra, hem tablet hemde telefonu aynı cihazda kullanmak isteyenler için ideal bir seçenek.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı