Yayın akışı

Jabra Rox Dinamik Kulaklık

Kablosuz kulaklıkta sınırları zorlayan Jabra Rox ile müzik deneyiminizi bir üst noktaya çıkarın.

Jabra Rox Dinamik Kulaklık
Jabra Rox Dinamik Kulaklık

Kulaklık denildiğinde hepimizin aklına kablo sorunu gelir. Eğer standart kulak içi bir kulaklık kullanıyorsanız gün içerisinde bu kabloları mutlaka çözmeniz kaderinizdir. Çantanıza attığınızda kulaklığınızın kablolarının birbirlerine dolaşma sebebi ise bir türlü çözülememiştir. Hatta bunun nedeni olarak kulaklıkların aslında canlı olduklarını ve çantadayken özellikle birbirine dolandığını iddia edenler bile var.

Kablosuz kulaklıklara baktığımızda ise ses kalitesinde düşme ve pil sorunu ile karşılaşırız. Fakar bu cihaz için ses kalitesi herşeyden önce gelir. Siz müzik dinlerken şarkının sesini açamadığınız da ya da bir saat sonra pili bittiğinde pek de hoş bir durum olmayacaktır.

jabra-rox-2Fakat bahsettiğimiz tüm bu problemlere Jabra Rox ile bir çözüm üretilmiş olabilir. Dışarıda doyasıya müzik dinlemek ve kablolar ile uğraşmak istemeyenler için tasarlanmış olan bu kulaklık Bluetooth ya da NFC ile  çalışabiliyor. En güzel yanı ise kulaklığın boyuna asıldığında, çantaya konuşduğunda ya da birbirine tutturduğunuzda otomatik olarak güç tasarufu moduna geçmesi. Böylece şarj sorunuda ortadan kaldırılmış oluyor. Bu cihazın en önemli özelliği ise IP52 serfitfikasına sahip olması. Yani cihaz suya ve toza karşı dayanıklı. Evet yanlış duymadınız artık yağmur yağarken doyasıya müzik dinleyebileceğiz.

Jabra Sound isimli uygulaması ile Android ve iOS üzerinde çalışabilen bu kulaklık şu anda ülkemizde 399 TL fiyat etiketine sahip. Eğer sizlerde su geçirmeyen, şarj sorunu hemen hemen hiç olmayan kablosuz bir kulaklık istiyorsanız Jabra Rox‘u hiç düşünmeden almanızı tavsiye ederim.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı