Advertorial

Tüm Türküler Tek Bir Adreste

Günler geçtikçe popüler kültürlere yenik düşüyoruz, gün geçtikçe değerlerimizi kayıp ediyoruz bize karşı dayatılana tamamen teslim oluyoruz. İşte böyle bir kültürel süreçte geçmişten gelen değerlerimize fazlasıyla sahip çıkan ve onu yozlaşmaktan koruyan çabalara gerek duyuyoruz.

İnternet’te dolaşırken tesadüfen rast geldiğim bir web sitesinden bahsedeceğim bugün. Tamamen türkü ağırlıklı bu internet sitesi aynı zamanda kültür ve sanat haberlerine ve röportajlara zaman zaman yer veriyor. İşte burada bahsettiğim sitenin adı türkü kervanı.

Henüz yayın hayatına yeni yeni giren bu site daha şimdiden ileriye dönük iyi işler yapacağının sinyallerini veriyor. Sitenin asıl sahipleri bazı sitelerden aldığı klipleri yayınlayan, haftalık sinema programlarından bahseden bir internet sitesi olmanın çok daha da ötesini düşlüyor.

Öyle ki bu internet sitesi gelecekte bir çok organizasyona da öncülük yapabilecek gibi görünüyor. Bu organizasyonların ilk etabı olarak minik çaplı tanışma ve kaynama kahvaltıları olarak planlanmış. Mümkün olabildiğince fazla türkü kervanı severe ulaşma arzusunda olduklarını söyleyen site yöneticileri türküleri, salonlara hatta statlara kadar bile taşıma gayretindeler.

Ve son söz olarak tüm türkü dostlarını internet sitelerine davet ediyorlar.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı