Yayın akışı

En küçük tarayıcı PocketScan Satışa Çıkıyor!

Kickstarter ortamında desteklenen Dünyanın en küçük tarayıcısı olan 85 gramlık PocketScan dağıtıma hazırlanıyor! İşte o mini tarayıcı.

Gelişen teknolojiyle her geçen gün karşımıza çıkan yeni ürünler, önceki serilerini geride bırakmaya aday. Genellikle yazıcılarımızda bulunan tarayıcı özelliği, geçtiğimiz günlerde Kickstarter üzerinde desteklenen PocketScan ile cebe taşınıyor. 25 gün gibi bir sürede $190.000 destek toplayan PocketScan, boyutuyla da Dünyanın en ufak tarayıcısı ünvanını taşıyor. 85 gramlık ağırlığınca her yere taşıyabileceğiniz bir aygıt olan PocketScan, birbirinden özgün işlevleriyle de ilgileri üzerine topluyor. Bilgisayarlarınız, Mac ve iPadler ile bağlantılı olarak çalışan PocketScan taradığınız belgeleri otomatik olarak bilgisayarınıza aktarma özelliğine sahip. Çektiği içerikleri okuyabilen ve düzenleme imkanı tanıyan taşınabilir tarayıcı ile üzerinde çalıştığınız bir evrağı düzenlemeniz için onlarca ekstra yazılıma ihtiyacınız kalmayacak gibi görülüyor.

Tarayıcı ile Çeviri İmkanı Tanıyor!

Taradıkları içeriğe Word, Excel gibi ofis uygulamaları ile düzenleme imkanı sunan PocketScan aynı zamanda farklı dildeki içeriklere çeviri özelliği sunduğunu iddia ediyor. Aynı işlevdeki rakiplerine oranlar dört dörtlük bir performansa sahip olduğu görünen PocketScan, bu alandaki en işlevsel araçlardan biri olmaya aday. Günümüz akıllı telefonlarıyla dosya tarama gerçekleştiğini de göz önünde bulunduran PocketScan yapımcıları, telefon ile PocketScan taraması arasındaki farkı gösteren görselleri ile de ürünlerinin kalitesini gözler önüne seriyor.

telefon ile pocketscan arasındaki tarama kalitesi farkı

Görsellerin reklam amaçlı sunulduğu düşünülebilse de bu alanda kendini öne çıkarma potansiyeline sahip olan PocketScan dahili bataryası ile 400 adet tarama yapabileceğini öne sürüyor. 420×595 cm’lik alanı tarayabilme özelliği bulunan bu ufak cihaz ihtiyaç duyduğu bağış durumunu şimdiden üçe katlamış durumda ve $80’lık bağış karşılığında Aralık ayından itibaren bağışçılarına dağıtım yapacaklar. İşte o ürün;

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı