Mobil

iPhone 6, Galaxy Note 3 ve LG G3 karşılaştırma

11403127124

Sizce hangi telefon daha iyi? iPhone 6 ‘mı ? Samsung Galaxy Note 3 ‘mü? Yoksa LG G3 ‘mü? En iyi akıllı telefon hangisi sorusunu bu yazımızda cevaplıyoruz. 

Yeni nesil telefonlar sürekli olarak reklamlarda karşımıza çıkarak bizlere en iyisi olduklarını söylüyorlar. Bir tanesi ekran olarak mükemmelim derken bir diğeri ise işlemcide ön plana çıkıyor.

Bizlerde sizler için en güçlü ilk 3 akıllı telefon olan iPhone 6, Galaxy Note 3 ve LG G3 ‘ü yan yana getirerek karşılaştırıyoruz. Bu da bizlere telefonların büyüklük olarak ne boyutlarda olduğunu gösteriyor.

Öncelikle iPhone 6 henüz piyasaya sürülmemiş durumda. Bu da ortaya atılan söylentiler üzerinden karşılaştırmaya devam etmemiz anlamına geliyor. Hemen hemen her geçen gün telefon hakkında yeni bir söylenti çıkması ve bu söylentilerin birbirleri ile aynı olması doğru olduklarını kanıtlıyor. Üstelik iPhone 6 için çıkan 4.7 ve 5.5 inç.’lik kılıflardan sonra ekran boyutlarının bu şekilde olacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Bu da onu büyük ekranlı Android telefonlar için büyük bir tehdit haline getiriyor. Çünkü kullanıcıların büyük bir çoğunluğu Android telefonları büyük ekran boyutları nedeniyle tercih ediyorlar. Şimdi iPhone 6’nında 5.5 inç. ekran ile ortaya çıkması ise onu en popüler telefonlardan birisi yapacak gibi görünüyor. Ayrıca telefonun güç düğmesi yan bölüme alınarak kullanıcılara daha kolay bir tutuş ve kullanım sunulmuş. Böylece büyük telefonlarda görülen tek ele zor kullanma sorunu bu sayede ortadan kaldırılmış.

Diğer sayfalardan akıllı telefonların yan yana getirilerek karşılaştırıldığı resimleri görebilirsiniz.  

Oyun Haberleri
1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı