Sistem Gereksinimleri

Adobe Story CC Plus Sistem Gereksinimleri

Senaryo yazılım programı kapsamında hazırlanan Adobe Story CC Plus ile üretim zamanlaması ve bildirim araçlarını birleştirerek iş akışlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Senaryo yazma konusunda yaşanan sıkıntılardan birisi ekibin aynı sayfada kalarak raporların oluşturulmasını sağlamaktır. Adobe Story CC Plus Sistem Gereksinimleri seviyesinin düşük olması sayesinde bu programdan her sistemde yararlanılabiliyor. Pratik kullanım araçları sayesinde istediğiniz verimli çalışmayı yapabilirsiniz. Bir senaryo yazma programından beklenen tüm özellikler bu programda birleştirilmiş. Proje paylaşımları, raporların yazılması ve zamanlama oluşturulması konusunda çok verimli bir program.

Adobe Story CC Plus sayesinde hazırlayacağınız senaryo için müzik özelliğinden faydalanabilirsiniz. Özel senaryo hazırlıklarınızda özel seçenekler sunan program sayesinde DPP iş akışı için XML raporu alınabiliyor. Biçimlendirme seçeneklerinin geniş olması sayesinde profesyonel şekilde hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Adobe Story CC Plus Sistem Gereksinimleri bakımından beklentinin düşük olması bu programın kullanım yoğunluğunu arttıran bir durumdur. Otomatik olarak çekim senaryoları oluşturma, manuel ve otomatik etiketleme, dinamik bildirim özellikleri, bir ve ya birden fazla senaryoyu aynı anda yazma, özelleştirilebilir senaryo şablonları, izin atamaları ile proje paylaşımlarında bulunma, otomatik tamamlama araçları, proje ve kategori yönetimi seçenekleri ile çalışmalarınız için gerekli olan tüm işlemleri yapabileceksiniz.

Adobe Story CC Plus Sistem GereksinimleriSenaryo yazma programlarında en çok aranan özelliklerden birisi birkaç tane senaryoyu aynı anda yönetebilme seçeneğidir. Adobe Story CC Plus sayesinde bu konuda yaşanan eksikliğe çözüm bulunmuş. Program özellikleri sayesinde projeleriniz geliştikçe zamanı eşitleyebiliyor ve çalışmalarınızı karşılaştırabiliyorsunuz. Programın en önemli özelliği budur. Özel senaryo şablonları sayesinde çalışmalarınızı istediğiniz seviyede hazırlayabilirsiniz. Piyasada senaryo programı olarak kullanılan programlar arasında en yoğun olarak görülen Adobe Story CC Plus Sistem Gereksinimleri için düşük seviyede beklentide olması, bu programın birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Profesyonel firmalar tarafından kullanılan programın güncellemeleri için Creative Cloud üzerinden bilgi alınabiliyor.

Proje paylaşımlarınız için avantaj sağlayan program sayesinde profesyonel çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Zengin biçimlendirme seçenekleri sayesinde istediğiniz profesyonel çalışmaları yapabilirsiniz. Birden fazla senaryo çalışmanızı aynı anda yönetin. Ekibinizin zaman akışını belirleyin. Bir senaryo programından beklenen tüm özellikleri barındıran Adobe Story CC Plus sayesinde hızlı ve profesyonel olarak çalışın. Değişik şablonları kullanarak görünüm bakımından da değişiklikler yapabilirsiniz. Piyasada profesyonel firmalar ve ekipler tarafından kullanılan bu program ile istediğiniz başarılı projeleri yapabilirsiniz. Senaryo programlarından beklenen tüm özellikleri barındıran program bugün en çok tercih edilen senaryo programıdır.

Adobe Story CC Plus Windows Sistem Gereksinimleri

 • 1 GHz veya daha hızlı işlemci
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 3, Windows 7 veya Windows 8
 • 2 GB RAM önerilir
 • SVGA 1600×900 veya daha büyük ekran
 • Microsoft Internet Explorer 9 veya 10, Firefox 18 ya da Chrome 24
 • 512 Kbps veya daha hızlı İnternet bağlantısı gereklidir
 • Tarayıcı SSL desteği, JavaScript desteği ve tanımlama bilgilerinin etkinleştirilmesi gerekir
 • Adobe Flash Player 11.6 yazılımı gereklidir
 • Gerekli yazılım etkinleştirmesi, abonelik doğrulaması ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gerekmektedir.*

 

Adobe Story CC Plus MAC Sistem Gereksinimleri

 • 1 GHz veya daha hızlı işlemci
 • Mac OS X v10.7.5 veya v10.8
 • 2 GB RAM önerilir
 • SVGA 1600×900 veya daha büyük ekran
 • 512 Kbps veya daha hızlı İnternet bağlantısı gereklidir
 • Tarayıcı SSL desteği, JavaScript desteği ve tanımlama bilgilerinin etkinleştirilmesi gerekir
 • Adobe Flash Player 11.6 yazılımı gereklidir
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı