Sistem Gereksinimleri

Adobe Flash Professional CC Sistem Gereksinimleri

Flash projeleriniz için olan çalışmalarınızda kullanabileceğiniz, düzenleme, değişiklik yapabileceğiniz harika bir programdır. Adobe Flash Professional CC ile flash çalışmalarınızda olan çerçeveleri ve ya ölçekleri büyüterek tanıtım malzemelerinde kullanılan SVG dosyası olarak dışa aktarabiliyorsunuz. Flash projelerin düzenlenmesi diğer projelere göre biraz daha farklıdır. Dolayısı ile düzenlenmeleri için gerekli olan özellikler de farklı olacaktır. Adobe bu soruna da çözüm getirerek piyasaları rahatlattı. Flash projeler için düzenleme konusunda harikalar yaratan bu program ile orijinal çalışmalar yapabilirsiniz. Adobe Flash Professional CC Sistem Gereksinimleri ile sisteminizi destekledikten sonra programı tüm özellikleri ile kullanabileceksiniz.

Adobe son yıllarda geliştirdiği programlar ile piyasaları rahatlatmaya devam ediyor. Adobe Flash Professional CC sayesinde düzenlenmesi zor olan ve belirli özellikler gerektiren flash projeler için farklı düzenlemeler yapılabiliyor. Son güncelleme ile programa katılan yeni hareket düzenleyici sayesinde renk efektleri, dönüştürmeler ve düzenlemeler konusunda program çok pratik bir kullanım sağlıyor. Hareketli nesne animasyonları üzerinde çeşitli değişiklikler yapılabiliyor. Değişken genişlikte konturlar çizip kaydedebiliyorsunuz. Programda haricen değişken genişlikte kontur ölçüleri de mevcut. Program özelliği sayesinde bir nesne üzerinde yaptığınız işlemi, diğer nesneler üzerindeki değişiklikleri geri almak zorunda kalmadan geri alabiliyorsunuz. Her nesne için bağımsız işlem olanakları sağlanabiliyor.

adobe-flash-professional-cc-sistem-gereksinimleri2Adobe Flash Professional CC sayesinde dosyaları  Flash Projector (.exe) olarak ayarladığınızda, flash programın yüklü olmadığı cihazlarda bile görüntüleyebiliyorsunuz. Program son güncelleme ile artık HTML5 tabanlı paneller destekliyor. Artık geliştiriciler uygulama kapasitelerini yeni içerikler ile geliştirebilirler. Programın bir özelliği de açık kaynak Scintilla kitaplığı kod düzenleyici ile daha etkin kod yazma olanağı sağlamasıdır. Bul ve Değiştir panelini kullanarak birçok dosya arasında arama yapabiliyorsunuz. Basitleştirilmiş kullanıcı arabirimi ile istediğiniz özelliği yönetebileceğiniz kısma rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Yaptığınız düzenlemeler ve çizimleri anında ön izleme özelliği ile görebiliyorsunuz. JavaScript API seti sayesinde oyun malzemeleri, mizanpajlar ya da  oyun düzeyleri tasarlayabilirsiniz.  Adobe Flash Professional CC Sistem Gereksinimleri sisteminizde tamamlandıktan sonra tüm bu özellikleri kullanarak istediğiniz çalışmaları yapabileceksiniz.

Günümüzde özel firmaların çok yaygın olarak kullandığı bu program gelişmiş özellikleri sayesinde çok kısa bir zaman içinde istenen sonucu almanızı sağlıyor. Yapılan çalışmalar sayesinde piyasa içinde de daha kaliteli çalışmalar görebiliyoruz. Bugüne kadar Flash çalışmalar için düzenleyici olarak geliştirilen çok fazla program olmamıştı. Adobe Flash Professional CC sayesinde piyasanın bu ihtiyacının da giderilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de oyunlar için çok pratik düzenleyici özellikleri var. Bu özellikler ile çok kısa zamanda istenen çalışmalar yapılabiliyor. Tanıtım firmaları arasında çok yoğun olarak kullanıldığı görülüyor. Bireysel olarak da kullanılabilecek olan bu program kullanımının da kolay olması ile biliniyor. Panel üzerinde yapmak istediğiniz çalışmalar için açık yönlendirmeler bulabiliyorsunuz. Bu yönlendirmeler ile çok kısa zaman içinde istediğiniz çalışmaları ve düzenlemeleri yapabiliyorsunuz.

Piyasa içinde Flash projeleri düzenleme ya da geliştirme konusunda en iyi program olarak bilinen Adobe Flash Professional CC profesyonel firmaların en yaygın olarak kullanılan program olarak da biliniyor. İstediğiniz değişiklikleri kısa zamanda yapabiliyor olmanız ile yaptığınız çalışmadan da daha fazla keyif almanızı sağlıyor. Adobe bu zamana kadar bilgisayar ortamında yapılan çalışmalarda düzenleme ve geliştirme programlarının en kaliteli ismi oldu. Bu programlar sayesinde piyasa içinde de bir kalite yarattı. Artık bireysel olarak da kaliteli çalışmalara imza atılabiliyor. Firmalar için ise bu çalışmalar çok değerlidir. Çünkü zaman açısından oldukça fazla tasarruf sağlıyor. Adobe Flash Professional CC Sistem Gereksinimleri bakımından incelendiğinde ise istenen özelliklerin düşük seviyede olduğunu söylemek de mümkün. Bu özellikleri bilgisayarınıza dahil ederek sizler de istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.  Flash çalışmalarınız için farklı geliştirici çalışmalar yapabilirsiniz.

Adobe Flash Professional CC Windows Sistem Gereksinimleri

 • Intel Pentium 4 veya Intel Centrino, Intel Xeon veya Intel Core Duo (veya uyumlu) işlemci gerekiyor.
 • Microsoft Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit) veya Windows 8.1 (64 bit)
 • 2 GB RAM (4 GB önerilir)
 • 1024×900 ekran (1280×1024 önerilir)
 • Yükleme için 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ilave boş alan gerekir. (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • QuickTime 10.x yazılımı önerilir
 • Gerekli yazılım etkinleştirme, abonelikleri doğrulama işlemleri ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.

Adobe Flash Professional MAC OS CC Sistem Gereksinimleri

 • Çok çekirdekli Intel işlemci gerekiyor.
 • Mac OS X v10.7 (64 bit) veya v10.8 (64 bit) ya da v10.9 (64 bit)
 • 2 GB RAM (4 GB önerilir)
 • QuickTime 10.x yazılımı önerilir
 • Yükleme için 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024×900 ekran (1280×1024 önerilir)
 • Gerekli yazılım etkinleştirme, abonelikleri doğrulama işlemleri ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı