Sistem Gereksinimleri

Adobe Audition CC Sistem Gereksinimleri

Önceki adı Cool edit pro olan program, masaüstü stüdyonuz için gereken tüm desteği sunuyor. Müzik dosyalarınızı düzenlemenizi sağlayan,  denetim getiren yeni özellikleri, ses dosyalarınızda istediğiniz düzenlemeler için sağladığı özellikler ile son zamanların vazgeçilmez programları arasındaki yerini aldı. Müzik üretmek, radyo spotları oluşturmak ilgi alanınızda ise bu programdan sık sık faydalanmak isteyeceğiniz kesin. Adobe Audition CC Sistem Gereksinimleri açısından ise aslında çok yüksek beklentileri yok ama ek beklentileri açısından sisteminizin biraz geliştirilmiş olması gerekecektir.

Adobe Audition CC ile istediğiniz müzik programlarını üretebilirsiniz. Bozuk kayıtları düzeltme,  video ve ses birleştirme uygulamaları ile profesyonel anlamda çalışmalar yapabilirsiniz. Akıllı entegrasyon uygulaması sayesinde ses ve videolarınızı birleştirerek orijinal çalışmalar yapabilirsiniz. Kendinize özel bir stüdyo çalışması yapmak istiyorsanız bu program ile mutlaka tanışın. Program ayrıca kullanım kolaylığı da sağlıyor. Açık bir kullanma yöntemi var. Sekmelerde hangi kısmın ne işe yaradığı açıkça belirtilmiş. Ses kaydetme ve miksleme konusunda başarılı bir program. Adobe Audition CC Sistem Gereksinimleri ile sisteminizi bu programa uygun hale getirin ve stüdyo çalışmalarınıza başlayın.

adobe-audition-cc-sistem-gereksinimleri1Adobe Audition CC ile birçok sıkıştırılmamış 32 Bit müzik loop’ u master oluşturma işlemi, video için ses işleme, Spectral Pan ve Phase görünümleri, Edit görünümünde Mastering Rack, sezgisel kullanıcı arabirimi, 50 den fazla ses efekti ve DSP aracı, Surround encoder, loop tabanlı ses izin yaratmak, ses iyileştirme işlemleri, eksiksiz ses araçları, Spectral Frequency Display aracı, video için ses işleme özellikleri gibi konularda profesyonel çalışmalar yapabileceksiniz. Bu özellikler kaliteli bir stüdyo çalışması sunacaktır. Çoğu programda bu özellikler olmadığı için yapılan çalışmalarda başarısızlık söz konusu oluyordu. Adobe un bu son programı sayesinde artık istenen seviyede kaliteli çalışmalar yapılabiliyor.

Stüdyo çalışmalarında insanları etkileyen en önemli detaylar renk geçişleri ve efektlerdir. Bir video çalışmasından beklenen de görsel ve ses efektleri bakımından kaliteli çalışmalara imza atılmasıdır. İşte artık bu konuda kaliteli çalışmalar yapabileceğiniz bir programdan yararlanabileceksiniz. Adobe Audition CC ile videolarınızı ve seslerinizi birleştirerek profesyonel kayıtlar ve çalışmalar yapabileceksiniz. Program ile ses dosyalarınızı spektral görüntüleme özelliği ve çoklu parça araçları ile kaydedebilirsiniz. Kapsamlı dalga biçimi özelliğinden de yararlanarak daha pratik ve kaliteli çalışmalar yapabilirsiniz. Adobe Audition CC Sistem Gereksinimleri ile tüm bu gelişmiş özellikleri kullanabileceksiniz. Programda bulunan düzenlenebilir sık kullanılanlar sekmesinden istediğiniz özelliğe kolaylıkla ulaşma şansınız olacak. Ses inceliği, 64 Bit mimarisi özellikleri de stüdyo çalışmaları için çok önemli özellikler arasındadır.

Adobe Audition CC ile ITU ses yüksekliği ölçümü,  gelişmiş spektral ekran düzenleme,  ön izleme düzenleyicisi, gelişmiş çoklu parça düzenleme özellikleri ile çalışmalarınızı daha hızlı ve pratik olarak yapabilirsiniz. Program genel olarak çalışmaları daha pratik bir hale getirmek ve hızlandırmak üzere tasarlanmıştır. Bugün birçok firmanın da kullandığı bir programdır. Ses kalitesini en üst seviyeye kavuşturan program özellikleri sayesinde çok başarılı çalışmalar yapılabiliyor. Gerçek bir stüdyo çalışması için Adobe Audition CC programından yararlanabilirsiniz. Bugün profesyonel firmaların kullandığı bu programı kendi çalışmalarınız için de kullanabilirsiniz. Sistem gereksinimlerini tamamlayarak istediğiniz performansı yakalayabilirsiniz.

Adobe Audition CC Windows Sistem Gereksinimleri

 • Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II işlemci
 • İşletim sistemi olarakMicrosoft® Windows® XP ve Service Pack 3 ve ya Windows 7 ve Service Pack 1. Adobe® Creative Suite® 5.5 ve CS6 özellikleri Windows 8 ve Windows 8.1. 1 GB RAM; HDV ve HD playback için 2 GB boş alan
 • 1280 x 800 ekran
 • OpenGL 2.0
 • Sound card compatible ASIO protocol ile uyumlu ses kartı ve ya Microsoft WDM/MME
 • DVD-ROM drive for installation from DVD media
 • QuickTime 7.6.6
 • USB ara yüz ve ya MIDI ara yüz
 • Optional: Optic sürücü for CD yazma
 • Yükleme için harddiskte 2 GB boş alan gerekiyor. İlave yüklemeler için ayrıca boş alan da gerekecektir. 4 GB tavsiye ediliyor.
 • Online olarak güncellemelere ulaşmak için internete bağlı olmak gerekecektir.

Adobe Audition CC MAC Sistem Gereksinimleri

 • Multicore Intel işlemci
 • Mac OS X v10.6.8 ve ya v10.7. Adobe Creative Suite 5, CS5.5, ve CS6 sürümlerini kullanıyor olmak gerekiyor. Mac OS X Mountain Lion (v10.8)
 • Yükleme için harddiskte 2 GB boş gerekiyor. Ücretsiz ilave programlar için de ilave boş alan gerekecektir.
 • 1280 x 800 ekran
 • 1 GB RAM; HDV ve HD playback için 2 GB RAM gerekiyor.
 • OpenGL 2.0
 • DVD medyadan yüklemeler için DVD-ROM sürücü
 • QuickTime 7.6.6
 • USB ara yüz ve ya MIDI ara yüz
 • Optik sürücü ve CD yazma (super drive isteniyor.)
 • Güncellemelere ulaşmak için internet bağlantısı.
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Abi lütfen cevapla. Şu özellikteki laptop bu programda donma kasma yaşatır mı bana?
  – 4GB DDR3 RAM
  – AMD RADEON 8750M 1GB EKRAN KARTI
  – İNTEL PENTİUM 1.60GHz
  – 500GB HDD
  – Windows 8
  cevap bekliyorum abi teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı