Teknoloji Haberleri

iWatch bomba gibi geliyor

apple-iwatch

Apple’ın uzun zamandır beklenen akıllı saati iWatch için yapılan satış analizine göre cihazın ilk ay 5 milyon adet satacağı düşünülüyor. 

iWatch‘un piyasaya sürülmesi artık sayılı günler kaldı diyebiliriz. Uzun zamandır beklenen akıllı saat için teknoloji analistleri tarafından yapılan satış analizine göre cihazın çıkması ile birlikte piyasada bomba etkisi yaratacağı düşünülüyor. Zaten tüm Apple cihazlarının ilk kez çıktığında tüketicilerin büyük çoğunluğunun ilgisini çektiğini üstelik iWatch’un uzun bir süredir çıkmasının beklendiğini düşünecek olursak bunun olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Analize sonuçlarına göre iWatch piyasaya sürüldükten bir ay sonra satışlarının 5 milyonu geçmesi bekleniyor. iWatch özelliklerinin büyük bir kısmı diğer akıllı saatler gibi sağlık üzerine olacak. Cihazın uyku ve biometrik verilerimizi ve oksijen seviyemizi ölçebileceği düşünülüyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı