Mobil

HTC ONE E8 duyursu yapıldı

htc-one-e8-duyurusu-yapildi

Tayvan kökenli teknoloji devi HTC, bugün yeni telefon modelleri olan HTC ONE E8’in duyurusunu yaptı. Telefonun özellikleri yazımızda. 

HTC ONE M8 hatırlayacağınız gibi oldukça üst düzey bir telefondu. Hem performansı ile hemde tasarımı ile kullanıcılarını oldukça memun eden telefonun fiyatı ise biraz yüksek kalıyordu. HTC ise telefonun bu başarısını görerek fiyatı düşürmek amacı ile plastik kasalı ONE E8 adı ile yeni bir model çıkarmayı düşünüyor.

ONE E8 donanım olarak ONE M8 ile aynı özelliklere sahip. İki telefonu birbirinden ayıran tek şey ise sadece dış kasası değil. Bahsettiğimiz gibi E8 plastik bir kasaya M8 ise metal bir kasaya sahip. Fakat E8 üzerinde çift arka kamera ve UltraPiksel kamera bulunmuyor. Onun yerine 13 MB çözünürlüğe sahip bir kamera kullanılmış. Ayrıca E8’de çift SIM kart desteği bulunuyor. 

Eğer sizlerde One M8 fiyatını yüksek buluyorsanız, aynı özelliklere sahip fakat plastik bir kasası bulunan E8 modelini piyasaya sürüldüğü taktirde tercih edebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı