Mobil

Android TV için hazır olun !!!

android-tv-geliyor

Google tarafından yapılan açıklamaya göre bu ayın sonunda düzenlenecek olan Google I/O toplantısında Android TV’nin tanıtımı yapılacak. 

Google‘ın yaptığı açıklama kullanıcıları şaşkına uğrattı. Açıklamaya göre Android TVGoogle I/O toplantısında tanıtılacak! Google’ın yıllık olarak düzenlediği toplantı ise bu yıl 25-26 Haziran haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Yani Android TV 3 hafta sonra tanıtılıyor !

Aynı projenin Google TV olarak 4 yıl öncesinde lanse edildiğini fakat yeterli ilginin görülmemesi sebebi ile iptal edildiğini biliyoruz. Google bu sefer ise yine buna benzer bir platform olacak olan Android TV ile kullanıcılarına medya servisleri ve Android tabanlı oyunlar sunacak. Ayrıca yeni platformun ortaklarının da bu toplantıda açıklanması bekleniyor.

Android TV’nin arayüzü ise olabildiğince sade olacak. Bu sayede sadece normal bir televizyon temasına sahip olacak yeni platformda teknolojiyle iç içe olmayan kullanıcıların zorluk çekmemesi planlanıyor.

Bakalım televizyonlardaki değişim nasıl olacak merakla bekliyoruz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı