Yayın akışı

Şarj sorunu çözüldü

TYLT-Energi-Travel-Charger-2K

Akıllı cihazların şuanda belkide en büyük problemi olan düşük pil ömrü artık bir sorun değil.

Tüm akıllı telefonların hepsinde bulunan şarj sorununun günlük hayatta başımıza büyük belalar açtığını hepimiz biliyoruz. Telefon özelliklerinin ve ekranlarının büyümesi bizlere ne yazık ki aynı zamanda daha düşük pil ömrü sunuyor. Fakat artık bu sorun ortadan kalkacak gübi görünüyor çünkü bu yeni geliştirilen şarj cihazı kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor.

TYLT Energi Travel Charger 2K isimli bu adaptör göründüğü gibi sadece bir adaptör değil. Bunun sebebi ise cihazın aynı zamanda harici batarya olarakta kullanılabiliyor olması. Üzerinde bulunan 2200 mAh kapasitedeki batarya sizi gün içerisinde şarjsız kalmaktan kurtarıyor. Fakat bu ürünün en önemli özelliği olarak bu şarj cihazının prize takılı iken akıllı cihazınızı şarj edebildiği gibi aynı zamanda üzerinde bulunan bataryalarında şarj edebilmesi. Yani cihazı prize taktığınızda telefonunuz ve yedek bataryanız aynı anda şarj oluyor.

TYLT tarafından geliştirilen bu cihaz ilk olarak Kickstarter üzerinde sunulmuş ve büyük ilgi görerek istediği sponsorluğu alabilmişti. Şimdi ise tüm dünyaya açılmaya hazır durumda. Yaklaşık olarak 2 yıldır üzerinde çalışıldığı 2K en sonunda yeterli kapasitede fakat küçük boyutları ile bir o kadar da pratik tasarımına kavuşmuş surumda.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı