MobilTeknoloji Haberleri

Yeni Galaxy Gear üzerinde SIM kart bulunacak

Parmak İzi Okuyuculu Telefon Samsung Galaxy S5 Tanıtıldı Gear

Akıllı saatler içerisinde öne çıkan Samsung, yeni Galaxy Gear serisi ile akıllı telefonlardan bağımsız bir cihaz yaratmayı hedefliyor. 

Akıllı saatler artık hemen hemen herkesin akıllı telefonlar kadar hayatına girmiş durumda. Özellikle Samsung‘un bu sektörde öncü firma olması akıllı saat kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun Galaxy Gear‘e yönelmesini sağlıyor. Samsung ise akıllı saatlerini her geçen gün yeniliyor.

Wall Street Journal tarafından yapılan habere göre Samsung yeni Galaxy Gear‘ı akıllı telefonlardan bağımsız olarak çalışacak şekilde tasarlıyor. SIM kart takılabilecek olan yeni akıllı saatler ile herhangi bir Samsung akıllı telefona ihtiyaç olmadan arama yapabilecek, internete girebilecek hatta sms yollayabileceğiz.

Bu haber bir nevi artık akıllı saatimizi akıllı telefon olarak kullanabilmemiz anlamına geliyor. Biraz uçuk düşünecek olursak belkide artık akıllı telefonlar yerlerini akıllı saatlere bırakarak piyasadan kalkabilir. Sonuçta akıllı saatler telefonlara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için yaratılmış durumda. Fakat telefona ihtiyaç duymayan bir saat demek her an bileğimizde bir telefonun bulunması demek. Bu da onları inanılmaz pratik yapabilir.

Yeni Galaxy Gear modelinin bu yaz içerisinde tanıtılması düşünülüyor. Kullanıcılar ise dört gözle bekliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı