Yayın akışı

Surface Pro 3 geliyor

microsoft-surface-pro-3-geliyor

Microsoft tarafından geliştirilen yeni tablet Surface Pro 3, önümüzdeki hafta tanıtılıyor.

Microsoft’un yeni tableti Surface Pro 3 tam gaz geliyor. Önüzmüzdeki hafta New York etkinliğinde tanıtılacak olan tablet’in özellikleri şu an için bilinmese de WPCentral ismindeki site tarafından yapılan sızıntı habere göre oldukça üstün teknik özelliklere sahip olacak. Hatta cihazın bir tabletten daha çok bir bilgisayar olacağı da söylentiler arasında.

Tabletin i3 ile en düşük işlemcili modelinin fiyatının 799 dolar olacağı biliniyor. En yüksek modeli olan i7 işlemci ve 8 GB RAM belleğe bulunan tabletin fiyatı ise 1949 dolar olacak. Bir tabletin bu kadar yüksek fiyattan satılması satışları tabiki de etkileyecektir fakat cihazın özellikleri şu an için bilinmediğinden fiyat konusunda iyi ya da kötü diyemiyoruz.

Söylentiler arasında aynı zamanda Typecover ve Touchcover tipi klavyelerin bu cihazda kullanılmayacak olması. Ayrıca cihazın 4 farklı renk modelinin olması bekleniyor.

Surface Pro 3 hakkında daha detaylı bilgileri önümüzdeki hafta tanıtım ile birlikte öğreneceğiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı