Mobil

Para Kazandıran Uygulama: Rovler

Ovidos Creative’den Hem gezdiren, hem eğlendiren, hem de üstüne para kazandıran mobil uygulama ”Rovler” Peki nasıl mı ? Detaylar yazımızın devamında…

para kazandıran uygulama rovler

Bu zamana kadar gördüğümüz, kullandığımız pek çok uygulama hayatımızı kolaylaştırmayı yada bizleri eğlendirmeyi veya vakit geçirmemizi sağlıyordu. Birde bunun üstüne para alan uygulamalar vardı. Fakat bu sefer size bahsedeceğimiz bu uygulama sayesinde hem geziyoruz, hem eğleniyoruz, hemde üstüne para kazanıyoruz.Peki nasıl ? Okumaya devam edelim…

Ovidos Creative‘in en son geliştirdiği uygulamalardan biri olan ”Rovler” ile Türkiye‘nin 81 şehrindeki 919 ilçeyi hem geziyoruz hem para kazanıyoruz.  Uygulamanın ana mantığı bu kadar basit. Fakat hemen gözünüz korkmasın. Gezmeye istediğimiz yerden başlayabiliriz. Uygulamanın verdiği görevler çerçevesinde bize en yakın işletmeleri ziyaret ediyoruz ve verilen hizmeti denetliyoruz. Bir bakıma Ovidos Creative‘in gizli denetleyicileri oluyoruz. En son olarak ise denetleme yaptığımız mekanın fotoğrafını çekiyoruz ve göevimizi tamamlıyoruz.

Pek çok kişinin kullandığı Rovler uygulaması basit olduğu kadar eğlenceli ve diğer uygulamaların aksine sizin cebinizi dolduruyor. Çalışma ağınızı ne kadar çok genişletirseniz o kadar para kazanabileceğiniz gibi isterseniz sadece yakın çevrenizden veya bulunduğunuz ilçe ve şehirden görevler de alabilirsiniz.

Her ne kadar gizli denetleyicilerde olsak bu uygulama işletmeler için de oldukça faydalı olarak görünüyor. Rovler ile kazandığımız parayı istersek nakite çevirebiliyoruz veya Rovler’in marketinden istediğimiz ürünü alabiliyoruz.

Rovler uygulamasını iOS için aşşağıdaki bağlantıdan:

https://itunes.apple.com/us/app/rovler/id853009707?mt=8

Android için aşşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovidos.android.rovler

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı