Mobil

iPhone 4’ü getir yenisini götür

iPhone-5S-GeekBench-3-hızı

iPhone’lar için Amerika’da başlayan yeni takas programı ile kullanıcılar iPhone 4 ‘lerini verip iPhone 5S veya iPhone 5C’yi indirimli olarak alabiliyor.  

Apple’ın aylar önce açıkladığı takas programı en sonunda başladı.İlk duyurulduğunda gündeme bomba gibi düşen bu haber iPhone kullanıcılarını oldukça sevindirmişti. Çünkü duyuruya göre artık iPhone 4 kullanıcıları telefonlarını Apple Store‘a getirerek yeni iPhone 5S ve iPhone 5C modellerini indirimli olarak alabileceklerdi.

Bu duyurudan sonra aradan epey bir zaman geçmesi ve hiçbir şeyin yapılmaması Apple kullanıcılarını kızdırmıştı. Fakat en sonunda beklenilen haber geldi. Amerika’da bu uygulamaya en sonunda başlayan Apple, kullanıcılarının iPhone 4 ve iPhone 4S telefonlarını yenisiyle takas ediyor.

Takas fiyatlarına ise pek çok kullanıcı kötü derken bazıları oldukça memnun. iPhone 4 için 99 dolar, iPhone 4S için 199 dolar indirim yapan Apple’ın bu fiyatları değiştirmeyeceği düşünülüyor. iPhone 5C ve iPhone 5S satışlarının oldukça düştüğü son günlerde bakalım bu kampanya satışları yükseltebilecek mi.

Özellikle iPhone 6‘nında yakın zaman içerisinde piyasaya sürüleceğini düşünecek olursak Apple’ın bu takas kampanyası için en iyi zamanı seçtiğini söyleyebiliriz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı