AdvertorialBasın bülteniSosyal Medya Haberleri

Wix İle Bedava Site Kur

İnternet sitenizi yaratmak için kodlarla uğraşmayın. Wix ile ücretsiz olarak çok kolay ve hızlı bir şekilde  kendi kişisel internet sitenizi tasarlayabilirsiniz.

WixKişisel sitenizi yaratmak istiyorsunuz fakat bu konuda bir tecrübeniz yok veya kodlama bilmiyorsunuz. Bu durumdaki bir kişi genellikle web tasarımcılarına başvurup tonlarca para harcar. Fakat kendi web sitelerini yaratmak için bunu yapmalarına gerek yoktur çünkü Wix bunu sizlere pratik bir şekilde sunar.

Tamamen ücretsiz bir hizmet olan Wix kendi sitenizi yaratmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Bünyesinde bulunan yüzlerce grafiker tarafından geliştirilmiş pek çok farklı tasarım ile sizleri bekleyen Wix ile çok hızlı bir şekilde kendi kişisel sitenizi istediğiniz şekilde yaratabilirsiniz. Günümüzde internetin olmazsa olmaz bir araç ve sınırsız bir dünya olduğunu düşünecek olursak kendi sitenizin bulunması sizi doğrudan milyonlara bağlayacaktır. Günlük yaşantımızda internet üzerinden pek çok şeyi birkaç tıklama ile gerçekleştirebiliriz. Yemek siparişinden alışverişe kadar pek çok şeyi yapabildiğimiz internetin bu kadar pratik ve kolay kullanılabilir olması onu cazip kılan en önemli faktördür. Böyle olunca da internet günümüzde en büyük reklam platformu haline gelmiştir.

İnternet üzerinde kendi sitenizi kurarak ürünlerinizi daha kolay pazarlayabilirsiniz. Sitenize giren ziyaretçi hem firmanız hakkında bilgi almış olur hemde elinizde bulunan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir. Üstelik internet siteniz üzerinden online olarak satış yapabilir böylece kar oranlarınızı katlayabilirsiniz. Bu sayede mağazanıza gelmeden binlerce potansiyel müşteriniz aslında size gelmiş olur. Bu nedenle bir firma için internet sitesi hayati önem taşır çünkü internet üzerinde firmanızı çok düşük maliyetten reklamı yapılabilir. Siteniz eğer başarılı ise arama motorlarında üst sıralara çıkacak ve müşteri potansiyelinizi hayal edemeyeceğiniz kadar artıracaktır.

Yalnızca firmalar için internet sitesi değil Wix ile aynı zamanda kişisel blog siteleri, facebook sayfaları ve mobil siteler de kurabilirsiniz. İster fotoğrafçı olun ister müzisyen hangi işi yapıyorsanız ona uygun tasarımda bir siteyi Wix üzerinden geliştirebilirsiniz. Sitenizi yaratırken kendinize uygun tasarımı seçtikten sonra üzerinde oynamalar yaparak istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Renkleri, yazıları hatta boyutları bile kodlama yapılmadan değiştirebilen Wix ile web sitesi tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bulut tabanında çalışan sistemiz HTML5 özelliği sayesinde sürükle bırak yöntemiyle çalışmaktadır. Bu sayede bütün kodlama problemlerinden kurtulmuş olursunuz.

Wix HTML5 Temalar
Wix HTML5 Temalar

Hem hızlı hemde kolay bir şekilde internet sitenizi tasarlamanızı sağlayan Wix’in 47 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kadar çok insan bu platformu kullanarak hata yapıyor olamaz. Şu ana kadar bu alanda ücretsiz olarak en büyük hizmeti kullanıcılarına sağlayan ve pek çok ülkede faliyet halinde olan Wix, 2006 yılından beri kullanıcılarına hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermemiş ve de en önemlisi kar kaygısı barındırmamıştır. Bu nedenle tek hedefi kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek olan Wix için eğer internet sitesi tasarlamak istiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir site olduğunu söyleyebiliriz.

Alanında tek ve en iyisi olan Wix üzerinde ayrıca premium üyelikle de fazladan özellikler kazanabilirsiniz. Fakat bu hizmetin esas özelliği ücretsiz olmasıdır ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Şu ana kadar bu hizmeti kullanan binlerce kişinin başarıya ulaştıklarını ve milyonlarca ziyaretçisi olan siteler kurduğunu görebilirsiniz.  Eğer sizlerde kendi alanınızda kişisel sitenizi en iyi şekilde tasarlamak istiyorsanız Wix’i deneyin. Wix’in sizin için iyi bir başlangıç olacağına emin olabilirsiniz. Daha fazla düşünmenize veya web tasarımcıları ile uğraşmanıza gerek yok. Resmi sitemize uğrayarak hemen kendi kişisel sitenizi yaratmaya başlayabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı