MobilYayın akışı

LG G3 Metal Gövdeye Sahip Olabilir

LG’nin yakın bir zaman içerisinde tanıtmayı planladığı yeni amiral gemisi LG G3 ile ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de metal LG G3’ü görüyoruz.

LG G3 Metal Gövdeye Sahip Olabilir

Çok yakın bir zaman içerisinde LG tarafından tanıtılacak LG G3′ün sızıntıları bir türlü bitmek bilmiyor. Son zamanlarda siyah ve beyaz renkli LG G3‘ü de paylaşan evleaks, şimdi de tamamını olmasa da metal gövdeye sahip LG G3‘ün arka kısmını paylaştı.

Görüntülerden anlaşıldığı üzere LG G3 siyah, beyaz renk seçenekleri metal kapalama olarak piyasaya sunulacak. Ama LG G3’te gerçek metal yerine metal görünüm verilmiş plastik de kullanılabilir. Yine de bu paylaşımın evleaks tarafından yapılmış olması ”metal LG G3” ihtimalini oldukça yükseltiyor.

LG G3’de Batarya Çıkarılabilir Olacak.

Metal görünümlü LG G3’ün yanında bir görsel daha paylaşan evleaks, LG G3’ün çıkarılabilir batarya ve arka kapağa da sahip olabileceğini gösterdi. Şu an ki piyasada pek çok akıllı telefon üreticisi batarya ya erişimi engelliyor. Sızıntıların doğrulu bilinmez fakat LG, çıkarılabilir batarya ile gelirse büyük bir avantaj yakalayabilir.

LG G3 Metal Gövdeye Sahip Olabilir 2

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Apple ve LG bu sene Samsung‘a göre geç bir çıkış yapacak umarım sağlam telefonlar çıkarırlar, çoğu kişi S5‘den memnun deyil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı