İnternetYayın akışı

Bing’in Chrome Canary’de Ne İşi Var ?

Bing, Google Chrome Canary’nin açılış sayfası oldu. Canary deneme sürümünde varsayılan arama motoru olarak Bing seçillirse, tarayıcının açılış ekranı Bing oluyor.

Bing'in Chrome Canary'de Ne İşi Var

Google‘ın tarayıcısı Chrome‘un yeni sürümü Canary‘nin deneme versiyonunda ilginç bir durum ortaya çıktı. Canary‘de varsayılan taracıyı olarak Google‘ın rakibi Bing seçilebiliyor. Daha sonra ise tarayıcının açılış ekranı, Bing‘in ana sayfası oluyor.

Kısıtlama Yok

Anlaşılan o ki, Google Canary sürümü ile diğer rakiplerine uyguladığı kısıtlamaları kaldırıyor. Fakat Yahoo için uygulanan ambargo halen devam ediyor. Google  Chrome‘un güncel versiyonunda varsayılan arama motoru değiştirilse bile tarayıcının açılış sayfası değiştirilemiyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Bing için bu durum Canary’nin deneme sürümünde kaldırılmış durumda. Şimdilik Canary’nin final versiyonun yayınlandığında da bu durum devam edecek mi tahmin etmek zor. Chrome Canary’i denemek isterseniz bu linkten indirebilirsiniz. https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/canary.html

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı