Yayın akışı

Apple Dünya Ticaret Merkezinde yer almak istiyor

apple

11 Eylül saldırılarının hedefi olan ve yıkılarak inanılmaz zararlara yol açan Dünya Ticaret Merkezi yeniden kurulurken Apple’ın da bulunmak istediği anlaşıldı. 

Dünya Ticaret Merkezi bildiğiniz gibi New York’da ikiz kulelerde buluyordu. Fakat 11 Eylül saldırısı ile yıkılmış, maddi ve manevi inanılmaz kayıplar meydana gelmişti.

Bunun üzerine ise yapılacak olan yeni merkezde tüm dünya markaları ve büyük şirketler bu merkeze girmeye çalışıyor. Alınan son haberlere görede Apple’ın bu şirketler arasında olduğu biliniyor. Teknoloji firması olarak şu anda yeni merkeze girmek isteyen tek marka olan Apple burada Apple Store dan farklı bir mağaza açacağı ve daha çok eğitim üzerine yoğunlaşacağı öngörülüyor. Üstelik Apple yeni merkeze girebilirse müşterilerinin çocuklar olması, eğitim ve uygulamaların çocuklara yapılması tahmin ediliyor.

Şu anda yeni Dünya Ticaret Merkezine ilgisi olan teknoloji sektöründen farklı bir bulunmuyor. Bakalım Apple neler yapacak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı