Yayın akışı

Google Glass gözden düşüyor mu?

google-glass

Google Glass’ın halen daha piyasaya sürülmemiş olması akıllı gözlüğe olan ilgiyi düşürüyor olabilir. 

Bildiğiniz gibi Google Glass 2012 yılında ilk defa duyurulmuş ve tüketiciler arasında büyük merak uyandırmıştı. Zamanla gözlüğün yeni detayları ortaya çıksada halen daha piyasaya sürülmemiş olması akıllı gözlük hakkında büyük eleştirileri ortaya çıkardı. Bu eleştirilerin hedefi ise doğal olarak Google’ın pazarlama stratejisi oldu. Durum bu şekilde olunca da tüketicilerin ilgisinin azalma riski ortaya çıkıyor. Bu da Google Glass daha piyasaya sürülmeden silinmesi tehlikesi demek.

Gözlük ilk duyurulduğunda kullanıcısına sadece arama motoru ile etkileşimini gerçekleştirebileceği biliniyordu. Gözlüğe sonradan eklenen özellikler ile internette gezinebilme, akıllı telefonu kontrol edebilme gibi yenilikler eklendi. Fakat halen daha piyasaya çıkmamış olması gözlüğü büyük tehlikeye atıyor. Teknolojinin hızla ilerlemesi tüketicilerin gözlüğe olan ilgisini elinde sonunda bitireceği biliniyor. Google’ın ise bu durumdan haberdar olmaması mümkün görünmüyor.

Bakalım Google Glass tüketiciler ile ne zaman buluşacak. Bunu önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Google Glass köpeklerde kullanılacak (1)

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı