Mobil

Galaxy S5 kamera sorunu

samsung-galaxy-s5-fotograf

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5 üzerinde kamera kullanımını iptal eden bir arıza görüldü.

Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy serisinin yeni telefonu olan Galaxy S5‘i piyasaya sürdü.  Çıkışından önce pek çok sorunla karşılaşan Samsung, telefonu çıkardıktan sonrada yeni bir problemle karşı karşıya kalmış görünüyor.

İnternette S5 kullanıcıları tarafından yapılan şikayetlere göre yeni telefonda kamera problemi bulunuyor. Sınırlı sayıdaki S5 üzerinde bulunan bu problemin nedeni henüz bilinmiyor. Kameranın açılması ile “uyarı: kamera hatası” şeklinde bir metin gelerek kamerayı kapatıyor. Üstelik telefonun yeniden başlatılması ya da kamera uygulamasını silinip tekrar yüklenmeside bu sorunu çözmüyor.

Bu gelişmelerin üzerine ise Samsung yaptığı açıklamada bu problemle karşılaşan kullanıcıların sayısının oldukça az olduğunu ve bayilerden telefonlarını değiştirebileceklerini belirtti.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. suya dayanıklıymış oysaki ilk çıktığında yapılan denemelerde kamera tamamen çalışamaz duruma gelmiş siz siz olun denemeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı