İnternetYayın akışı

Android için en iyi web tarayıcıları

webtarayici

Android telefonlardaki en iyi web tarayıcısı sizce hangisi? Bu soruya yazımızı okuduktan sonra cevap verebilirsiniz.  

Mobil internetin hayatımıza girmesi ile akıllı telefonlarımızdaki internet tarayıcılarını hemen hemen her gün kullanmaya başladık. Hatta gündelik yaşamda evden çıktığımız andan itibaren artık tamamen akıllı telefonlara bağlı olduğumuzu söyleyebiliriz. Mobil olarak internete girerek bir bilgiye ulaşmak ya da en basitinden herhangi bir bankacılık işlemini yapmak için bile bir internet tarayıcısına ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle internet tarayıcılarının artık en önemli yazılımlardan bir tanesi olduklarını söyleyebiliriz.

Peki bu tarayıcılardan hangilerinin en iyi olduğunu hiç merak ettiniz mi? Biz merak ettik ve sizler için Android web tarayıcılarını karşılaştırdık.

chrome-for-android

Chrome for Android

Google tarafından geliştirilen bu tarayıcıyı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği farklı cihazlar arasında eşitleme yapabilmesi. Örneğin siz masaüstü bilgisayarınızda kullandığınız Google Chrome ile Android telefonunuzda kullandığınız Chrome for Android web tarayıcılarını birbirlerine kolaylıkla eşitleyebilirsiniz. Ayrıca veri sıkıştırma özelliği ile kullanıcılarına yüzde elliye kadar veri transferi yapmalarını sağlıyor. 

Chrome-for-Android-arayuz

Oyun Haberleri
1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben her zaman Google Choromeyi tercih etmişimdir gerek hızından gerek sağlam haberlerinden ve indexlemesinden dolayı google her zaman gözümde bir numara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı