Sosyal Medya Haberleri

Facebook’da sesli görüşün

Facebook reklamsız paralı üyelik gelecek mi 3

 Yenilenen Facebook Messenger ile artık arkadaşlarımızla telefonumuzdan ücretsiz olarak sesli görüşme yapabileceğiz. Detaylar yazımızda. 

Facebook kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Facebook Messenger‘a gelen sesli görüşme özelliği arkadaşlarımız ile ücretsiz olarak telefon görüşmesi yapabilmemize olanak sağlayacak. Amerika ve Kanada’da zaten açık olan bu özelliğin tüm dünyada açık hale gelmesi kullanıcıları sevindirmiş durumda.

Android ve iOS için gelen güncelleme ile yeni Facebok Messenger bizleri telefon faturasından kurtaracak gibi görünüyor. Fakat konuşma yapabilmemiz için bazı şartlar var.

Facebook Paper'ın Çıkış Tarihini Açıkladı

İlk olarak yeni özellik yalnızca Wi-Fi ağına bağlı iken kullanılabiliyor. Yani hücresel veri ile bu özelliği kullanamıyoruz. Yeni Messenger’ın en büyük dezavantajının bu olduğunu söyleyebiliriz çünkü her zaman her yerde Wi-Fi ağı bulmak mümkün olmuyor.

İkinci olarak ise arayacağımız kişinin telefonunda en son sürüm Facebook Messenger‘ın yüklü olması gerekiyor. Çünkü eski sürümlerde bu özellik çalışmıyor.

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sesli görüşme özelliği çok uzun bir süredir gelecekti, en sonunda gelmiş yakında görüntülü görüşme özelliği de gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı