Mobil

Android 4.4.3 KitKat mi Geliyor ?

Google’dan sızan bilgilere göre Andorid geliştirici takımı şu an da Android 4.4.3 KitKat sürümü üzerinde çalışıyor. 4.4.3 güvenlik ve stabiliteye önem veriyor.

Android 4.4.3 KitKat mi Geliyor

Akıllı telefon pazarının yarısından fazlasını elinde bulunduran Andorid yakında yeni bir güncelleme daha alacak. Google‘dan sızan bazı bilgilere göre Android geliştirici takımı şu an da KitKat 4.4.3 versiyonu üzerinde çalışmalar yapıyor. Google‘ın daha önce yaptığı açıklamara göre 4.4.3 sürümü stabilite ve güvenlik alanında geliştirmeler içerek.

Son gelen bilgilere göre 4.4.3 sürümünün Google’ dışı testlerine de başlanmış. Nexus cihaz sahibi Android geliştiricilerine dağıtılan yeni güncelleme, son bir defa da geliştirici testinden geçirildikten sonra Nexus cihaz sahibi kullanıcılara verilecek. Diğer Android kullanıcılarının 4.4.3 güncellemesi alması ise şimdilik biraz zor gözüküyor. Fakat hemen üzülmeyin. Yapılan tahminlere göre Google, 2014‘ün 3. çeyreğinin ortalarına doğru Android 4.5 ana güncellemesini yayınlayabilir. O zamana kadar Android kullanıcılarına beklemek düşüyor…

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı