MobilYayın akışı

En uzun pil ömrüne sahip akıllı telefon

En-uzun-pil-omrune-sahip-akilli-telefon-eton-thor

Akıllı telefonlar içerisinde pil ömrü en uzun olan bu telefonda 5000 mAh batarya bulunuyor. 

Günümüzün akıllı telefonlarının şarjının bitmesi belkide kişilerin en büyük problemlerinden birisi. Bunun için yedek batarya ya da bataryayı şarj eden mobil üniteler gibi çözümler üretilse de yinede tüm telefon kullanıcıları bunlara sahip olamıyor. Bu nedenle de eğer akşam şarj edilmediyse akıllı telefonlar gün içerisinde bitip bizleri yarı yolda bırakabiliyorlar.

Durum böyle olunca da teknoloji firmaları olabildiğince uzun ömürlü bataryalar geliştirmeye çalışıyorlar. Fakat bunun için daha büyük bir pil gerekiyor. Yeni nesil akıllı telefonların sürekli olarak inceldiğini ve hafiflediğini düşünecek olursak büyük bir pil kullanmanın imkansız olduğunu görebiliyoruz.

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. ıphone 5 var bende şarjı çok çabuk bitiyor bütün akıllı telefonların ortak sorunu şarj

  2. Bütün akıllı telefonlarda vardı bu sorun sanırım, bu yazınız bu konu da aydınlatabilir bizi. Elinize sağlık.

  3. Akıllı telefonların en sinir bozucu eksiğide buydu zaten umarım çok yakında ülkemizde satışa sunulur.

  4. Uzun ömürlü telefonlar iyi olurda şimdiki telefonlar zaten pahalı bide uzun ömürlü olunca artık kaç para olur bilmem :D

  5. bu çinlilerden korkmaya başladım ben bir cimcik boylarıyla icad etmedikleri birşey kalmadı. Maharet pirinçtemi diye düşünüyorum yada bunlar insan kılığına girmiş cinlermi bi türlü karar veremedim :D servetine değer biçilemeyecek dünyanın en zekibeyinlerini çalıştıran dev firmalar bu küçücük adamların yaptıklarını yapamıyor 40 küsür gün pil ömrü akıllı telefonda şaka gibi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı