Sosyal Medya HaberleriYayın akışı

Son Dakika: Twitter Açıldı !

Ve beklenen oldu… 2 Hafta aradan sonra Twitter, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile yeniden erişime açıldı. 

Son Dakika Twitter Açıldı !

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağı hatırlayacağınız üzere kısa bir  süre önce kapatılmıştı. Hemen ardından dan YouTube‘un kapatılması ile de nereye gidiyoruz diye kendimizi sorgulamaya başlamıştık ki Twitter tekrar açıldı.

Twitter‘ın açılmasını Anayasa Mahkemesi’nin özgürlüğü engellediği yönündeki görüşü ve kararı sağladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yazılı olarak yapılan açıklamada: “Anayasa Mahkemesi tarafından alınan 2 Nisan 2014 tarihli 2014-3986 sayılı bireysel başvuru kararı doğrultusunda “Twitter.com”internet sitesine yönelik uygulanmakta olan erişim engelleme tedbirinin kaldırıldığı” belirtildi. Bu olayın ardından akla ”niye kapatıldı ? niye seçimlerden hemen sonra açıldı ?” gibi sorular gelmiyor değil doğrusu.

Henüz Tam Olarak Erişime Açılmadı 

Twitter açıldı dedik fakat hala bazı internet kullanıcıları ve mobil kullanıcılar Twitter’a ulaşamıyor. Kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcıların tekrardan Twitter’a girebileceği tahmin ediliyor. Yinede buna şükrediyor ve darısı YouTube‘un başına diyoruz.

 

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı