Yayın akışı

SpyBubble İle Telefon Takibi

Bir tanıdığınızdan şüpheleniyor ve onu takip mi etmek istiyorsunuz? O halde sizlere casus telefon uygulaması olan SpyBubble’ı takdim ediyorum.

casus telefon

SpyBubble ile bir kişiyi sanal olarak takip ederek hakkındaki her şeyi öğrenebilirsiniz. Bir casusluk uygulaması olan SpyBubble, tüm akıllı telefonlarda, Android tabletlerde ve iPad’lerde çalışabilmektedir. Bu uygulamanın en önemli özelliği ise tamamen gizli bir şekilde çalışmasıdır. Yani yüklü olduğu cihazın kullanıcısına hiçbir şekilde kendini göstermez. Bu da onu diğer casusluk uygulamalarından bir adım daha öteye taşır. Bu uygulama ile kişinin tüm telefon konuşmalarına ulaşabilirsiniz. Üstelik bu konuşmaların kimlerle ve ne zaman yapıldığını da anında öğrenebilirsiniz. Kaydedilen konuşma sizin SpyBubble Online hesabınıza otomatik olarak gönderilecektir.

Uygulamanın bir üst versiyonu olan SpyBubble Pro sizler için telefon dinleme özelliğini daha da geliştirerek bu görüşmeleri canlı olarak dinlemenize olanak sağlar. Bu muhteşem uygulamanın tek özelliği tabi ki telefon görüşmeleri ile sınırlı değil. Bu uygulama aynı zamanda yüklü olduğu telefondan gönderilen ve alınan tüm kısa mesajları anında sizin SpyBubble hesabınıza iletir.

aldatılmayın

Günümüzde kısa mesajların oldukça popüler olduğunu ve günde milyonlarca mesajın atıldığını düşünecek olursak bu özellik SpyBubble’ı öne çıkaran en önemli fonksiyonudur diyebiliriz. Pekala istediğiniz kişinin tüm görüşmelerine ulaştık. Fakat halen daha eksik olan bir şeyler var. O da takip etmek istediğiniz kişinin nerede olduğu. Evet yanlış duymadınız SpyBubble sizi GPS sayesinde sürekli olarak bilgilendirerek harita üzerinden telefon sahibinin nerede olduğunu canlı olarak gösterir. Bu özellik sadece takip amaçlı değil aynı zamanda güvenlik olarak da kullanılabilir. Örneğin çocuğunuz kaybolduğunda uygulama onu sizler için bulacaktır. GPS takip özelliği bu ve bunun gibi pek çok farklı amaç için kullanılabilir.

Bu uygulamanın sadece 3 özelliğinden bahsettik.Fakat bu uygulama daha pek çok takip sistemine sahiptir. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse e-mail, whatsup, bbm gibi anlık mesajlaşma programlarına ulaşma, telefonda yeni çekilen resimler dahil tüm resimlere ulaşma, telefonun internet tarayıcı geçmişine ulaşma, telefon rehberine ve takvimine ulaşma, telefonu ses kayıt cihazı gibi kullanabilme gibi onlarca farklı özelliği bulunmaktadır. Anlayacağınız SpyBubble profesyonel bir takip uygulamasıdır.

Eğer sizde şüphelendiğiniz ya da güvenliğinden endişe duyduğunuz birisini takip etmek istiyorsanız, SpyBubble uygulamasını yüklemenizi tavsiye ederiz.

SpyBubble

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı