Mobil

Gear 2 ve Gear Fit’in Satış Fiyatı Belli Oldu

Samsung, Mobil Dünya Kongresi 2014’te Galaxy S5 ile birlikte tanıttığı Gear 2 ve Gear Fit’in uzun süredir merak edilen satış fiyatını açıkladı. 

Gear 2 ve Gear Fit'in Satış Fiyatı Belli Oldu

Samsung, bir çok kullanıcı tarafından beğenilen ve merak edilen giyilebilir teknoloji ürünleri Gear 2 ve Gear Fit‘in fiyatını açıkladı. Gear 2 300 USD (600 TL), Gear Fit 199 USD (445 TL) fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Tabi ülkemizde ki satış fiyatlarının 100 ile 200 TL arasında bir artışa  sahip olabilieceğini de hesaba katmak gerekiyor. 

Hemen iki cihaza da bir göz atalım. Gear 2, bir önceki Galaxy Gear‘ların devamı olma niteliğini taşıyor. Gear 2’de 320 x 320 piksel çözünürlüğe sahip 1.63 ınc ekran bulunuyor. 800 MHz Exynos işlemciye  sahip olan Gear 2, 2MP‘e yakın kalitede fotoğraflar da çekebiliyor. Bir önceki Galaxy Gear‘da kullanılan Android işletim sistemi ise yeni Gear 2’de yerini Tizen OS‘a bırakmıştı. 512 MB sistem belleğinin de bulundu Gear 2’ye 315 mAh batarya güç veriyor. Samsung bir  önceki seride kullandığı Galaxy ismini atmış ve yeni nesil akıllı saatine sadece Gear 2 adını vermişti.

Gear Fit ise Gear 2′ den farklı olarak adından da anlaşılacağı üzere spor ve fitness odaklı bir akıllı bileklik olarak karşımıza çıkıyor.  Gear Fit’in en beğenilen özelliği kavisli ve 1.84 inc boyutundaki Super AMOLED ekranıydı. Samsung Gear Fit’de de Tizen OS sistemini tercih etmişti.

Samsung’un Gear 2 ve Gear Fit’i 11 Nisan tarihinde satışa sunacağını hatırlatalım.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı