Advertorial

Kızlar İçin Bebek Oyunları

Evin neşe kaynakları olan civelek kızlar için hazırlanan müthiş yapılarla birlikteyiz. Bu oyunlarımızın tamamını çok kolay bir şekilde açıp bedavaya oynayabilirsiniz. Sitemizde bulunan oyunlarımızı kendi arasında kategorize ederek aradığınız oyunlara daha kolay ulaşmanızı amaçladık. Her çeşit kategorisi bulunan sitemizde yüzlerce farlı oyunumuz mevcuttur.

Tüm sevilen çizgi film kahramanlarının birçok güzel oyununa rahatlıkla bu adreste ulaşabilirisiniz. Çizgi filmlerin en sevilen kahramanların başından gelen bakugan ile çok güzel bir oyun oynamaya ne dersiniz. Bu güzel ve eğlenceli oyunumuzu çok kolay bir şekilde oynayabilirisiniz. Türevlerini gördüğümüz mühendis yapıları için sitemizin ana sayfasında oyun kategorilerimizin bulunduğu sol taraftaki listeden bakugan oyunları kategorimizi tıklayıp oyunumuzu seçeceksiniz.

Kız oyunu seçtikten sonra resmin yan tarafında beliren oyunu oyna butonuna basıp oyunu bilgisayarınıza yükleyeceksiniz. Oyun kısa süre zarfında bilgisayarınıza yüklenecek. Yüklenmenin ardında Mouse ile oyunu oynamaya başlayacaksınız. Bu oyunumuzda verilen bakugan ve iki kız arkadaşlarının iki tane aynı olan güzel resimleri arasındaki yedi farkı bulmaya çalışacaksınız. Emek verilen ürün başlar başlamaz tam altmış saniye içinde yedi farkın tamamını bulmalısınız. Bu süre içinde farkların tamamını bulamadığınız zaman oyunu yeni baştan oynamak zorunda kalırsınız. İki resim arsındaki farklar diğer fark bulma oyunlarında olduğu kadar belirgin olmadıklarından dolayı farkları bulmakta oldukça zorlanacaksınız. Bizler farkların nerelerde olduğunu biliyoruz, ancak burada söylediğimizde bebek oyunu artık oynamakta zevk alamayacağınızı düşündüğümüzde farkları sizin bulmanızın daha heyecanlı olduğunu düşünüyoruz. Bu iki resim arasında bulduğunuz değişikliğin üzerini tıkladığınızda değişikliğin etrafında bir halka oluşacak ve on puan alacaksınız. Fakat eğer değişiklik zannettiğiniz yerde bir faklılık yoksa sekiz puan kaybedeceksiniz. Resimlerin her üçünde de fakları arayabilirsiniz. Bu oyunda gölgeler bile farkı oluşturabildiğinde son derece dikkatli incelemeler yapmalısınız. Hepinize bu eğlenceli oyunda bol şanslar dileriz.Tüm oyunlarımızla çok eğlenceli zaman geçirebilirisiniz.

Adrenalini bol oyunlarımızla çok fazla coşarak kendinizden geçeceksiniz. Yemek denince ilk akla gelen adresiniz olan kizoyunu.net.tr sizlere hizmet etmeye son sürat devam edecek. Sizler için güncellediğimiz yeni oyunları kaçırmamak için sürekli olarak bizi ziyaret etmelisiniz. Çizgi filmlerin en sevilen kahramanlarından biri olan bakugan ile bu oyunumuzda çok güzel bir motor yarışmasına katılacaksınız. Yarışmanın tek kuralı yol boyunca dikkatli bir şekilde aracınızı sürerek yolun sonunda bulunan siyah renkli bitiş bayraklarına varmaktır. Ruh dünyamıza yeni açılımlar açmak için kızoyunlarımız arasında bulunan türü seçin. Oyunun tanıtımını yapan küçük resminin sağ üst köşesinde çıkan oyunu oyna butonuna basıp oyunu yükleyeceksiniz. Kısa süre içinde oyun yüklenince karşınıza çıkan ekranda devam düğmesini tuşlayın. Ardında çok güzel bir deniz kenarında son model motoruna binmiş vaziyette sizlerin yardımlarını bekleyen sevimli kahramanınızı göreceksiniz. Yarışmayı başlatmak için ekrandaki oyna butonunu da tıklayın. Oyunda motoru hareketlendirmek için klavyenin yön tuşlarını kullanacaksınız. Bu oyunda yarışı yapacağınız yol sahil kenarında oldukça engebeli bir yerdedir. Yolda ilerlerken devrilmemek için çok dikkatli olmanız gerekir. Yolda bulunan dik yokuşlar işinizi fena halde zorlaştıracak. Çünkü dik yokuşları çıkarken her an motorunuz takla atabilir. Bu güzel oyunda motorunuzu bitiş yerini gösteren bayrakların olduğu yere götürdüğünüzde yeni etaba geçeceksiniz.

Bir çok etabı bulunan oyunumuzun tüm etaplarını başarılı bir şekilde tamamlayıp oyunumuzu yeni lideri olacaksınız. Gördüğünüz açıda dikkatli olduğunuz sürece geçemeyeceğiniz engel yoktur. Yolda masmavi sularıyla insanın içini ferahlatan denizi ve yol kenarındaki palmiye ağaçlarını seyrederek yol alacaksınız. Bu güzel manzara eşliğinde çok güzel vakit geçireceksiniz. Bu harikulade zenginlikleri oynayan tüm takipçilerimize başarılar dileriz. Sizi çok seviyoruz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı