Advertorial

SİLAH OYUNLARI

Gökyüzünde uçmanın ne kadar farklı olduğunu özellikle uçakla seyahat edenler çok iyi bilir. Yukarıdan yeryüzünün ne kadar küçük gözüktüğünü bulutların arasında seyahat etmenin keyfini çok rahat bir biçimde bilebilirsiniz. Oyunların hepsinde çok farklı şekilde yansıtılmış parkurlar lanse edildiğinde bu heyecanları yeniden yaşayacaksınız. Hiç uçağa binmemiş olanlar ise uçağa binmenin keyfini yaşayabilecek. Biraz acımasızca kurulan sahnelerde yarış yapacak olsanız bile bu işlemin keyfine varabileceksiniz. Oyunların çoğunda genellikle savaş sahneleri yaşanacağı için aksiyon ve macerayı da yaşayabileceğiniz oyunlardan kurulu olan Silah Oyunu sitesinde sizi güzel heyecanlar bekliyor diyebiliriz. Oyunlara bakıldığında ne kadar çok profesyonelce hazırlanmış oyunlar olduklarını rahatlıkla görebileceksiniz. Özellikle sadece gökyüzü değil deniz ve yeryüzü savaşlarını da bulabileceğiniz oyunla ile birlikte savaş yapmanın keyfini çıkartabilecek son model silahları kullanabileceksiniz. Bu şansınızdan dolayı elinizden geldiği kadar hızlı ve atik olmalısınız.  Nişan Oyunları  adı altında sunulan oyun kategorisinde bahsi geçen bütün özellikle bulabileceğiniz savaş oyunları mevcuttur. Aynı zamanda büyük helikopterler ile birlikte gökyüzünde savaş yapmanın da keyfini fazlasıyla çıkartabileceksiniz. Helikopterlerin hepsi özel olarak tasarlanmış ve bir savaş helikopterinde bulunabilecek bütün özellikler günümüz şartlarına göre yerine getirilmiştir. Oyunların hepsinde olduğu gibi ayrıntılı bir şekilde araçlar bulabileceksiniz. Bu yüzden herhangi bir oyunla bile oyuna çok rahatlıkla başlayabilirsiniz. Savaş Oyunları oyunu ile birlikte harika bir oyun sizleri bekliyor. Aksiyonu bol olan oyunda tek başınıza mücadele etmelisiniz. Yeryüzünden ve gökyüzünde füzelerin aynı zamanda mermilerin atıldığı oyunda harika şekilde tasarlanmış bir savaş oyununun içinde kendinizi bulabileceksiniz.  Oyuna başlangıcınızı gerçekleştirmek için öncelikle Start the game ve Play seçenekleri ile birlikte oyuna dâhil olabileceksiniz. Oyuna dâhil olduğunuz andan itibaren saldırılar başlayacaktır. Yön tuşlarını kullanarak aracınızı istediğiniz gibi ilerletebilirken space butonu ile oyunda ateş edebilirsiniz. Gökyüzünden paraşütle düşen sandıkları almalısınız. Bu size enerji ve farklı silah özellikleri kazandıracaktır. 

Oyun anlayışınıza uygun savaş içerikli acımasızca oynayacağınız oyunları oynamak istiyorsanız kesinlikle doğru adreste bir sitede olmalısınız. İnsanların aylardır dile getirdikleri bu oyunları oynayabilecek bir site bulamadıkları mantığından yola çıkarak hazırlanmış olan Silah Oyunu sitesi harika şekilde ilgi görmekte ve bu ilgi karşısında herkes tarafından saygı duyulmakta. Hiçbir maddi ve manevi güçten kaçmadan profesyonel bir biçimde hazırlanmış olan oyunları oynayabileceksiniz. Oyunların her biri içeriğinde kullanılan araçlar ve görevleri doğrultusunda kategoriler halinde toplanmıştır. Bu kategorilerin içinde sizleri bekleyen oyunların tamamen savaş içerikli olduğunu bilmelisiniz. Nişan Oyunları kategorisine bakıldığında zekânızı kullanarak ve oyun tecrübelerinizden yararlanarak oynayacağınız oyunları görebileceksiniz. Her oyun harika şekilde yansıtılmış şekilde karşınıza çıkacaktır. Oyunlar da en önemli nokta akılcı davranarak ve özellikle zamanlamanızı harika bir şekilde ayarlayarak güzel işlere imzanızı atabileceksiniz. Bütün oyunların içinde aynı mantığı bulabilirsiniz. Bu yüzden istediğiniz oyundan başlama gibi bir lükse sahipsiniz.  Savaş Oyunları oyununda sizleri harika bir parkur bekliyor. Tam bir savaş ve strateji oyunu oynayacaksınız. Oyundaki amacınız düşman asker ve tanklarını köprüden geçirmemek olacak. Bunun için sizlere verilmiş olan dinamitleri doğru noktalara yerleştirerek zamanlamanızı müthiş derecede ayarlayıp bütün akset ve tankları imha etmelisiniz.  Tam ayarlamanızdan kastımız yanlış anda parlattığınızda askerler geri kaçarak imha olmayacaktır buda sizin sonunuz anlamına gelir. Bu oyunda tamamen zekânızı kullanarak oyundan başarılı bir şekilde sıyrılabilirsiniz. Kesinlikle oyun anlayışınızı değiştirmeden oynayınız. Oyuna Play butonları ile girişinizi sağladıktan sonra Mouse butonunu kullanarak köprünün işaret edilen ayaklarına dinamitleri yerleştiriniz ve patlatma işlemini de yine aynı tuşla dinamitlerin üzerine gelip dokunuş yaparak havaya uçurabilirsiniz. Birçok bölümden oluşan oyunda başarılı oldukça ilerleme imkânına sahipsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı