Mobil

Galaxy S5 tarafından çekilen fotoğraflar yayınlandı

Parmak İzi Okuyuculu Telefon Samsung Galaxy S5 Tanıtıldı

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S5 detayları her gün açıklanırken bugün ise S5 ile çekilen fotoğraflar yayınlandı. Resimler haberimizde.  

Samsung Galaxy S5 telefon piyasasına bomba gibi geliyor. Güney Kore tabanlı teknoloji şirketi Samsung’un yeni Galaxy modeli S5 ile çekilen resimler bugün internet üzerinde yayınlandı. Telefonun tasarım olarak eski modelden çok farklı olmadığını fakat teknik özellikleri ile oldukça güçlü olduğu biliniyor. Özellikle kamerası ile ön plana çıkan Galaxy S5 bu özelliğini çektiği resimler ile kanıtlıyor.

S5 kamerasının teknik özelliklerine bakacak olursak ilk olarak kameranın 16 MP çözünürlüğe sahip olduğunu görüyoruz. iPhone 5S‘te kullanılan True Tone Flash özelliğinin Galaxy S5‘te de kullanıldığını görüyoruz. Bu özellik sayesinde çektiğimiz fotoğraflarda flash ışığının etkisi kaldırılarak beyaz ten rengi ortadan kaldırılıyor. Kameranın diğer önemli özellikleri ise HDR+ ve Panning Shot diyebiliriz. Kısacası Galaxy S5 sizlere resmen bir dijital fotoğraf makinesi kalitesinde resimler sunuyor.

İşte Galaxy S5 ile çekilen o resimler;

samsung-galaxy-s5-fotograf

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı