MobilOyun Haberleri

Mad Catz iPhone İçin Oyun Kolu C.T.R.L.i’yi Tanıttı

Oyun aksesuarları üreticisi Mad Catz MWC 2014’te yaptığı bir etkinlik ile iPhone için geliştirdiği yeni oyun kolu C.T.R.L.i’yi tanıttı. 

Mad Catz iPhone İçin Oyun Kolu C.T.R.L.i'yi Tanıttı Yakın Jostick

iOS 7 ile gelen yeni bir özellik olan MFI Game Controllers APi’si sayesinde iOS cihazlara kumandası geliştirilmesinin bir nevi önü açılmıştı. Hemen ardından gelen MOGA Ace Power ile başlayan maceramız sonrasında büyük oyuncu olarak Logitech‘inde dahil olmasıyla devam etmişti.

Amerika’daki fiyatı 99$ (214 TL) olan iPhone oyun kollarına bir yenisi daha eklendi. Mobil Dünya Kongresi kapsamında yapılan bir etkinlik ile Mad Catz firması iPhone uyumlu yeni oyun kolu C.T.R.L.i‘yi tanıttı.

Moga ve Logitech‘ten farklı olarak C.T.R.L.i‘nin üst tarafında iPhone’unuzu yerleştirmek için bir aparat bulunuyor. Tasarım olarakta Xbox‘ın kontrolcülerine oldukça benzeyen C.T.R.L.i sayesinde, oyun kumandası ile çalışmayı destekleyen bütün oyunları oynama imkanına sahibiz.

Mad Catz firmasını burda farklı kılan bir diğer özellik ise uyguladığı fiyat politikası oluyor. Diğer rakipleri ürünlerini 99$ (214 TL)’dan satışa sunarken, Mad Catz C.T.R.L.i’yi 80$ (176 TL)’dan satmayı uygun görmüş.

C.T.R.L.i’nin henüz ne zaman satışa çıkacağı belli değil. Eğer ülkemizde de satışa sunulursa bizde sizler için incelemesini sunarız. Arka sayfalarda kumandanın görsellerini bulabilirsiniz. 

Oyun Haberleri
1 2 3 4Sonraki sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı