MobilYayın akışı

MCW 2014 Yarın Başlıyor Peki Hangi Cihazlar Tanıtılacak ?

Mobil Dünya Kongresi 2014 yarın başlayacak. Son bir kez yarınki kongre için hangi cihazarın tanıtılacağına bakalım istedik ve bir liste hazırladık.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5, MCW 2014‘ün en çok merak edilen cihazı olunca bizde listemize onunla başlamak istedik. Samsung, ”Unpacked 5”  isimli bir etkinlik ile yarın yeni amiral gemisini tanıtıyor. Su geçirmez olması, iPhone 5‘de kullanılan dan daha gelişmiş bir parmak izi okuyucu ile gelmesi ve çok yüksek çözünürlüklü bir ekran ile geleceği vb söylentiler sürekli olarak konuşuluyordu ama netlik kazanamadı. Yarın yapılacak olan etkinlikte bu söylentilerin ne kadar doğru olduğunun göreceğiz.MCW 2014 Yarın Başlıyor Peki Hangi Cihazlar Tanıtılacak Samsung Galaxy S5‘in Muhtemel teknik özellikleri ise şöyle: 2,5 GHz dört çekirdekli Snapdragon 800 AC veya Snapdragon 805 işlemci, 3 GB RAM, 16 veya 21 MP kamera, QHD çözünürlükte 5,25 inc ekran ve yenilenen TouchWiz kullanıcı arayüzü.

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. Bir süredir ortalıkta dolaşan söylentiler, iddaalar vb. ortalıkta bir süre sonra haliyle can sıkıcı bir hale geliyor. Artık cihazların kendileriyle buluşacağız…

  1. galaxy s5 çıkacağına göre ben galaxy s3 alabilirim. teknolojiyi çok geriden takip ediyorum. malum üretimi 400 dolar olan bir telefonu 1000 dolara satarlarsa alamayız tabi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı