Mobil

LTE’li Smasung Galaxy S3’ünüz Yoksa 4.4 KitKat Güncellemesini Unutun !

Samsung, Polonya ofisi açıkladı: Eğer Galaxy S3 veya S3 mini cihazınız LTE uyumlu modeller değilse Androdid 4.4 KitKat güncellemesi yalan oldu.

Geçtğimiz günlerde Samsung USA tarafından yayınlanan resmi bir açıklama ile Android 4.4 KitKat güncellemesi alacak cihazların listesi yayınlanmıştı. Bu listede Galaxy S3 ve Galaxy S3 Mini’de gözükmüştü. Fakat sonradan Samsung Polonya ofisinin yayınladığı yeni bir liste kafalarda karışıklığa sebep oldu. Çünkü yeni listede Samsung’un Galaxy S3 ve S3 Mini cihazları gözükmüyordu. Son edinilen bilgilere göre o iş öyle değil.Yani bazı Galaxy S3 ve S3 Mini kullanıcıları güncelleme alabilecekken, bazı kullanıcılardan güncellemeden mahrum kalacak.

Peki Kim Bu Seçilmiş Kişiler ?

Androidnow.pl (Polonya) sitesi ufak bir araştırma yapmış ve ilginç bilgilere ulaşmış. İddaa edilenlere göre, Samsung’un 2GB RAM’e sahip Galaxy S3 LTE ve Galaxy S3 Mini LTE modelleri Android 4.4 KitKat güncellemesi alacak. Samsung Polonya Facebook sayfasından paylaştığı mesaj kopyası da bu iddaları doğrular nitelikte. Burda kafaları karıştıran bir diğer nokta ise şu: Birkaç ülke dışında diğer ülkelerde S3 ve S3 Mini LTE modelleri bulunmuyor. Bu durumda diğer S3 ve S3 Mini kullanıcıları için yeni güncellemenin gelip gelmeyeceği henüz netlik kazanmış değil.

LTE’li Smasung Galaxy S3’ünüz Yoksa 4.4 KitKat Güncellemsini Unutun !

Geçtğimiz günlerde Samsung bir açıklama yapmış ve 1 GB RAM’e sahip olan Galaxy S3 ve S3 mini modellerinin RAM yetersizliğinden dolayı güncelleme alamayacağı söylenmişti. Diğer teknoloji devleri 1GB’lık akıllı telefonlarına Android 4.4 KitKat güncellemesi yayınlarken, Samsung’un bu iki cihaz için güncelleme yayınlamama sebebinin, satış politikası olduğu dedikoduları ortalıkta dolaşıyor.

Samsung Galaxy S3 ve S3 Mini için Android 4.4 KitKat güncellemesinin durumu şimdilik meçhul. Umuyoruz ki Samsung iki model içinde son sürüm güncellemeyi yayınlar ve kullanıcılarını memnun eder.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı