Donanım

ASUS GTX Titan Black: GPU Tweak, Gpu Boost ve Daha Fazlası

ASUS, GeForce GTX Titan Black ekran kartını tanıttı. Gpu Tweak, Gpu Boost 2.0 ve daha fazlası. Özelliklerini duyunca parmaklarınızı ısıracaksınız.

ASUS GeForce GTX Titan BlackASUS, GTX serisi ekran kartlarına bir yenisini daha ekledi. Geçen gün yapılan bir tanıtım ile GeForce GTX Titan Black’i tanıttı. Ama sıkı durun bu seferki ekran kartının özelliklerini duyunca parmaklarınızı ısıracaksınız.

Geforce®  GTX Titan Black 980MHz hızında çalışan yepyeni bir işlemci ile donatıldı. Güvenli ve kullanımı kolay olan ASUS’a özgü GPU Tweak yazılımı ile kartınızın gücünü sonuna kadar zorlayacaksınız.

6GB ultra hızlı GDDR5 video bellek, NVIDIA® GPU Boost 2.0 ve G-SYNC™ teknolojileri ile donatılan GeForce GTX Titan Black, siyah radyatör tasarımı ile de, hem şık hemde en üst düyez performanslı bir ekran kartı sahibi olmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

GPU Tweak Aracı ile Gücü Sınırlarına Kadar Zorlayın

GTX Titan Black; en üst düzey performans almak isteyen, gücü sınırlarına kadar zorlamayı seven kullanıcılar için GPU Tweak aracı ile geliyor. ASUS’a özgü GPU Tweak yazılımı ile grafik kartlarının sınırlarının zorlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile Gpu ve video-bellek saat hızları ile voltaj değerlerini ayrıntılı olarak ayarlayabilme imkanı, soğutma, fan hızlarını ve güç tüketimini gerçek zamanlı olarak kontrol etmeyi sağlıyor. 

Ayrıca, GPU Tweak Streaming aracı ile ekrandaki görüntüleri eş zamanlı olarak İnternet üzerinde paylaşabilme olanağı sunuyor.

GPU Boost 2.0: Üst Düzey Performasn, En az ısı

GTX Titan Black’te bulunan NVIDIA GPU Boost 2.0, GPU saat hızınızı en üst seviyeye çıkarırken, güç ve sıcaklık üzerinde tam kontrol imkanı sunuyor. Böylelikle hiçbir performans kaybı yaşamazken, sıcaklıkta en az seviyede tutulmuş oluyor.

ASUS GeForce GTX Titan Black 1

G-SYNC ile Artık Takılmaya Son

ASUS, yeni ekran kartı GTX Titan Black’te, grafik işlemcileri üzerinde tessellation‘a izin vererek tüm oyunlarda üst düzey görüntü kalitesi sunulmasını sağlayanDirectX® 11.2 standartına tam destek veriyor. Bu sayede oyundaki karekterler, nerdeyse gerçek yaşamdaki kadar ayrıntılı bir şekilde canlanıyor.

Üstelik GTX Titan Black’te, gelecek nesil oyunlarda da üst düzey performans almanız için NVIDIA® G-SYNC™ bulunuyor. GTX Titan Black kartınızı G-SYNC uyumlu bir ekran ile kullandığınızda sinema kalitesinde görüntüler alabiliyorsunuz. Ekranın yenilenme hızının işlemcinin hızına senkron ederek süper hızlı tepkiler ile olağanüstü akıcılıkta bir görsel deneyim yaşamanız sağlanıyor.  Yani kısaca, görüntünün takılması, gecikmesi, donması geride kaldı diyebiliriz.ASUS GTX Titan Black ile oyun oynamak hiç bu kadar zevkli ve gerçekçi olmamıştı.

Teknik Özellikler:
NVIDIA® GeForce® GTX™ Titan Black
PCI Express® 3.0
6144MB (6GB) GDDR5 bellek
980MHz boost hızı
889MHz temel hız
7000MHz (1750MHz GDDR5) bellek hızı
1 x DVI-D
1 x DVD-I
1 x HDMI çıkışı
1 x DisplayPort

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı