Yayın akışı

2014 Yerel Seçimlerini Google ile Takip Edin

Google, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için özel olarak geliştirdiği, ‘’Google Yerel Seçim 2014’’ portalını yayınladı.  Kısa bir inceleme yapalım…

2014 Yerel Seçimlerini Google

Google, Mart sonunda  gerçekleşecek olan yerel seçimler için ‘’Google Yerel Seçimler 2014’’ portalını kullanıma sundu.  Yerel seçimlere özel olarak hazırlanan bilgi portalı kullanıcılara; seçim ile ilgili haberleri takip etme, adaylarla sohbet etme ve canlı yayınları takip etme imkanı veriyor.

İlk kez 2011 genel seçimlerinde kullanıma sunulan ve büyük beğeni toplayan bu sistem, yeni özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde adaylarla üst düzey etkileşimde de olmayı sağlıyor.

‘’Google Yerel Seçimler 2014’’ Portalında Neler Var ?

Haberler: Farklı haber kaynaklarından oluşturulan ortak bir haber ağı ile kullanıcılar sürekli güncellenen ‘’Haberler’’ bölümünde, yerel seçimlerle ilgili haberler çok kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Aday ve Seçmen Sohbetleri: Google’ın Hangouts servisi aracılığıyla belirlenen gün ve saatlerde adaylar, seçmenler ile bir araya gelecek. Canlı yayında hedeflerini anlatabilme imkanı bulacak olan adaylar aynı zamanda seçmenlerin de sorularını yanıtlayacak.

Canlı Seçim  Sonuçları: Anadaolu Ajansı’nın alt yapısının sağladı bu bölümde kullanıcılar, 30 Mart günü seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebilecek.

Google’ın Yerel Seçimler sayfasına burdan ulaşabilirsiniz: http://yerelsecimler.withgoogle.com/

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı