MobilVideo Galeri

LG G Pro 2 Göründü (Video)

LG  yeni phablet cihazı LG G Pro 2 için ilk tanıtım videosunu yayınladı.  Video da Knock Code ve Kamera özellikleri kısaca gösterilmiş.

LG G Pro 2

LG, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir etkinlik ile Mobil Dünya Kongresi’ni beklememiş ve tablet-akıllı telefon karışımı phablet olarak adlandırılan ara bir tür olan melez cihazı LG G Pro 2’yi tüm dünyaya tanıtmıştı. Bu gün itibari ile de ana vatanında satışa çıkardığı yeni cihazı için ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Videoda bizleri hanım hanımcık bir Koreli kızımız karşılıyor.  Öncelikle LG’nin geçen sene kullanmaya başladığı Knock On teknolojisinin gelişmiş bir versiyonu olan Knock Code ile tanışıyoruz. Çok kısa bir şekilde bahsetmek gerekirse Knock Code:  Farklı dokunma seçeneklerini hafızasında tutarak size özel bir kombinasyon olurşturma imkanı sağlıyor. Böylelike oluşturduğunuz kombinasyon kulanarak telefonunuzu açabiliyorsunuz.Fazla uzatmadan devam edelim.  Bu seferde bu hanım kızımızı lunaparkta bir atlı karıncada, denizde bir kayıkta ve Güney Kore sokaklarında bir dolmuşun içinde ve son olarak tabi kide şuradaki haberimizde bahsettiğimiz LG G Pro 2’nin Kamerasına Hayran Kalacaksınız (Video)Kanada da görüyoruz. Koreli bayan, 13MP +OIS optik odaklı kameranın çok başarılı olduğunu ve hareketli ortamlarda istediği gibi çekimler yapabildiğinden bahsediyor.

Hatırlatmakta fayda var: Her ne kadar LG G Pro 2 tanıtılmış olsada, diğer kardeşleri ile birlete MCW 2014’teki yerini alacak. Etkinlik bittiğinde ise Mart ayı içerisinde tüm dünya genelinde satışa sunulması bekleniyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı