Mobil

HTC M8’den İki Yeni Bir Görsel Daha

HTC’nin 2. nesil akıllı telefonu HTC M8’e ait 2 yeni basın görseli @evleaks tarafından sızdırıldı. Bu seferki tasarımlar Gri ve Gümüş renginde.

HTC M8 Beyaz HTC M8 Siyah

HTC One 2’nin altın renkli modeli daha önce @evleaks tarafından sızdırılmıştı. Üzerinden çok geçmeden yeni görseller geldi. Bu sefer gri ve gümüş renkli HTC M8’leri görüyoruz. Tasarım olarak bir değişiklik bulunmuyor. Fakat yinede üstünden geçmekte fayda var.

Paylaşılan görsellerde tabiki ilk göze batan, arka tarafda konumlandırılmış LED flaşlı çift kamera. Cihazın önyüzeyinde yine çift taraflı BoomSound hoparlörleri görmekteyiz. HTC’nin ilk kez kullanacağı sanal butonlar da Sense 6.0 kulanıcı arayüzü üzerindeki yerini almış. Cihazın geneline baktığımızda ise daha yumuşak kenar hatlarına sahip ve kalite hissi veren metal bir kasa kullanılmış.

HTC M8’den İki Yeni Bir GörselHTC M8’in teknik özelliklerine de kısaca bakacak olursak, 5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super LCD ekran bulunuyor. İşlemci olarak 2.3GHz hızında çalışan Qualcomm’un Snapdragon 800 modeli kullanılmış. Arka tarafta henüz netlik kazanmayan Ultra Piksel led flaşlı çift kamera, ön tarafta ise 5MP görüntü kalitesinde bir kameraya yer verilmiş. 2 GB RAM, 2.900mAH baratya, Android 4.4 KitKat ve yeni Sense 6.0 kullanıcı arayüzü diğer özellikleri arasında. Altın Sarısı reknli HTC M8’i görmek için de şu konuya bakabilirsiniz: Altın Sarısı HTC One 2 Görüldü !

  Son olarak, hemen hemen paylaşılan tüm HTC M8/One 2 görselleri birbirine benziyor olsada bu paylaşılan görsellerin %100 görüntüler olmadığını ve hayali tasarımlar olabileceğini belirtelim.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı