Mobil

Altın Sarısı HTC One 2 Görüldü !

HTC’nin yeni nesil akıllı telefonu HTC One 2(M8)’nin basın görseli, sızıntı devi @evleaks tarafından sızdırıldı. İşte altın sarısı HTC One 2…

HTC One 2

Gün geçmiyor ki Evleaks yeni bir sızıntı görsel veya bilgi paylaşmasın. Bu seferki haber konuğumuz; HTC’nin yeni nesil amiral gemisi HTC One 2 yani nam-ı diğer M8. Evleaks’ın paylaştığı bilgiler ve görsellere göre HTC One 2’nin birde altın sarısı modeli bulunacak. Daha önce paylaşılan konsept tasarımlara da olan benzerliği bu modeli doğrular nitelikte.

 Paylaşılan görselde, yeni modelin HTC One’a göre daha yuvarlak kenar hatlarına sahip olduğu anlaşılabiliyor. M8 için ortaya atılan bir iddaa olan arka bölümde çift kamera tasarımını bu modelde de açıkça görüyoruz. HTC’nin ilk defa kullanacağı sanal tuşlar ve alt bölümde olacak olan HTC yazısı da bu görseldeki yerini almış. Yine ön yüzdeki çift hoparlör ve ön kamerayı bu tasarımda da görebiliyoruz.
Son olarak HTC One 2, 25 Mart’ta yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak. Yani bu tasarımların kesin olmamakla birlikte sadece bir iddaa olduğunu belirtelim.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: HTC M8’den İki Yeni Bir Görsel Daha | Klavyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı