Yayın akışı

Samsung Akıllı Kumanda Türkiye’de !

samsung-akilli-kumanda

Samsung TV’ler artık daha hızlı harketlerimizi algılayacak. ”2014 Akıllı Kumanda” ve diğer önemli detaylar haberimizde. 

 

Samsung Electronics, daha süratli ve daha fonksiyonel erişim özellikleri ile beraber dizaynıyla da güncellenen “2014 Samsung Akıllı Kumanda” ile, gelişmiş bir Smart TV uzaktan kumanda çözümü sunuyor.

Samsung akıllı kumanda bizlere pek çok kolaylıkları sağlıyor. Bunlardan en önemlisi video izleme seçenekleri diyebiliriz. TV’de internet üzerinden video izlerken videoları arası geçişleri çok kolay bir şekilde yapabiliyoruz. Ayrıca hareket algılayıcı sensörlere yeni bir konsol ve touchpad eklenerek geliştirilmiş.

 

Kullanıcılar hareket algılama sistemiyle, Smart TV ekranında listelenen “Film/Dizi/App” menüleri arasında, basitçe geçiş yapabilecek. Ayrıca, makinenin  dört hareket tuşu ile istenilen içeriğe basitçe erişmek de mümkün olacak. Akıllı Kumanda müşterileri ,  Smart Hub panelleriyle içerik listelerine girerken, uzaktan yönetim kumandalarının  touchpad’ini kullanarak, kitap sayfası dönüştürür gibi, sayfalar arasında geçiş de yapabilecekler.

samsung_smart_tv_touch

 

Oval dizayn

2014 Akıllı Kumanda” üzerinde ayrıca “Sesli Etkileşim” özelliği bulunuyor. Bu özellik bizlere sesli komutla websiteleri içerisinde daha hızlı aramalar yapmamızı sağlıyor. Artık tek yapmamız gereken ise aramak istediğimiz kelimeyi söylemek.

Eski versiyonuna göre yaklaşık olarak yüzde 80 daha küçük olan kumandanın kullanımı oldukça kolaylaştırılmış. Ufak olması nedeni ile elimizde daha kolay kavranabilen kumandanın üzerindeki kısayol tuşları bizlere ve touchpad bizlere mükemmel bir konfor sağlayacak.

 Futbol Modu da var

Yeni kumandada ayrıca futbol severler için özel olarak geliştirilmiş olan  “Futbol Modu” tuşu televizyon ekranını ideal görüntüye getirerek maçları daha keyifli izlememizi sağlıyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı