Yayın akışı

PayPal Nakit Kart Türkiye’de

paypal-nakit-kart

PayPal tarafından geliştirilen yeni  PayPal Nakit Kart ile tüketiciler artık tüm alışverişlerini aynı kart üzerinden yapabilecekler. Detaylar haberimizde. 

 

PayPal, PayPal Nakit Kart’ı TEB, MasterCard ve İninal ortaklığıyla  Türkiye’de hizmete sunuyor. Türkiye’deki müşterilerin ihtiyaçları sayesinde özel olarak tasarlanan PayPal Nakit Kart, tüm tüketicilere inanılmaz bir kolaylık sağlayarak onları kredi kartlarından kurtarıyor.

“İnternette, Sokakta, Alışveriş Tek Kartta” sloganı ile çıkan PayPal Nakit Kart ile hem ister yurt içinde ister yurt dışında (yani kısacası dünyanın her yerinde) mağazalarda veya internette kullanılabiliniyor. Ülkemizde tüm illerde kullanabileceğimiz bu kartın bir diğer önemli özelliği ise içerisinde bulunan parayı istediğimiz miktarda ATM’lerden çekebilmemiz.

 PayPal Nakit Kart‘ın esas hedefi ise kullanıcılarının hiçbir problemle karşılaşmaması. Ön ödeme sistemi sayesinde para kontrolünü kullanıcılarına veren kart ile güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapabiliyoruz.

Bu karta sahip olmak için ise tek yapmamız gereken Paypal resmi internet sitesine girerek gerekli işlemleri site üzerinden tamamlamak. Yada bu karta PTT şubelerinden veya Teknosa mağazalarından sahip olabiliyoruz. Ayrıca bu kartı çıkarmak düşündüğümüzden daha kolay çünkü hiçbir bankaya bağlı olmadığından kartı çıkarırken sadece yanımızda kimlik, iletişim ve adres bilgilerimizin olması yeterli oluyor.

Kartımıza para yüklemek için TEB ATM’lerini ve PTT şubelerini veya internet sitesini kullanabiliyoruz. Ayrıca diğer kredi kartlarına göre kart bakiyenizi daha kolay bir şekilde kontrol edebiliyoruz.

Kısacası  PayPal Nakit Kart ile artık tüm kartlarınızdan vazgeçebilirsiniz. Tek bir kart ile tüm alışverişlerinizi yapmak istiyorsanız PayPal resmi sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı