Mobil

Windows kıyak yaptı

Windows
Windows Phone, kullanıcılarına 14 Şubat için büyük kıyaklar yapmaya hazırlanıyor.  Sevgilisine yeni sürpriz yapmak isteyenlere yardımcı olacak uygulamaları Windows Phone mağazasında bulabilirsiniz. İşte detaylar.

  Dünyada Android ve İOS platformlarına göre daha az tercih edilen bir işletim sistemi olan Windows Phone 8 kullanıcılarına ve takipçilerine büyük yardım yapmaya hazırlanıyor. Bu yardım zanettiğiniz gibi parayla veya malla yapılacak bir yardım değil. Yardımın içeriği 14 Şubat Sevgililer Günü için özel uygulamalar yapmak.

Uygulamaların içeriği 14 Şubatta çiftlere yardımcı olacak şeyler diyebiliriz. Bu uygulamalar çeşitli isim ve özellikleriyle mağazalara eklenecek. Şimdiden kullanıcılarını ve takipçilerinin gönlüne giren Windows Phone böyle işler yapmaya devam ederse daha çok büyüceğe benziyor.

Şimdi o yayınlanacak uygulamaların detaylarını öğrenelim ;
Love Calculator

Windows mağazasında bulunan Love Calculator uygulaması vasıtası sayesinde  sevgiliniz ile ne kadar uyumlu olduğunuzu görebilirsiniz. Bunun için uygulama görüntüsüne  sevgilinizin veya eşinizin ismini  ve kendi isminizi yazmanız yeterli.

I Love You

Sevgilinize olan duygularınızı, uygulama içinde tercih edeceğiniz bir ekranla  ve ona özel bir mesajla fotoğrafınızla birlikte iletin. Love You uygulamasına Windows ve Windows Phone mağazalarından erişebilirsiniz.

Love Anthems

Sevgililer Günü’nüLove Anthems uygulaması vasıtası ile bütün dönemlerin en beğenilen aşk şarkılarıyla geçirin. Windows için tasarlamış Love Anthems uygulaması vasıtası ile  yüzlerce hit aşk şarkısına,direkt olarak cihazınız sayesinde erişebilirsiniz.

 
Valentine’s Greetings
Sevdiklerinizle en hoş Sevgililer Günü kutlama iletilerini Windows mağazasında bulunan Valentine’s Greetings programıyla  paylaşın. Dilerseniz mesajınızı kaydedip daha sonra da yollabilir ve onu memnun edebilirsiniz

Love Photo Editor

Windows Phone için tasarlanmış  bu özel programla ,sevgilinizle geçirdiğiniz en hoş anları özel çerçevelerle süsleyerek kusursuz bir anıya dönüştürün.

Test of Love

Windows Phone için tasarlanmış Test of Love programıyla yalnızca isim ve yaş girerek sevginizi ölçüp, Sevgililer Gününüze eğlence katacaksınız.

Valentine’s Day Messages

Sevgilinize en hoş Sevgililer Günü mesajlarını Windows Phone’unuza yükleyebileceğiniz Valentine’s Day Messagesuygulaması ile yollayabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı