Sosyal Medya Haberleri

Vodafone 155 SMS Hizmeti

vodafone

Vodafone tarafından birçok kullanıcıya çözüm yolu olacak çok başarılı bir hizmet , 155 hizmeti.

Günümüzde kalabalıklaşan insan sayısı ile 155 yani polis numarasına ihtiyaçlar oldukça haydi fazlalaştı ve 155 aranmaya aranmaya birçok insan kendine pay biçti ve bazı bilinçli insanlar arayarak birçok faciaya engel olmayı başardı. Vodafone bu yaptığı 155 olayı sayesinde zor durumda olan ve engelli kişiler için bir hizmet sunuyor ve bu sistemi herkes ücretsiz olarak kullanabilecek.

Bu sistem sayesinde kullanıcılr ister 155 numarasını arayarak ve ister ücretsiz olarak mesaj yollayarak erişebilecekler. Bu dev hizmetin ücretsiz olması şuan oldukça ilgi çekici bir hale gelmiştir. Bu sayede kullanıcılar arama sıkıntısı olduğu yerlerde mesaj yazarak erişim sağlayabilecekler.

Bu durumun asıl amacı engelli kadın ve engelli bireylerden gelen istekler üzerine oluşturmasıdır ve bu sistemin sadece Vodafone ile değil ilerleyen zamanlarda rekabet açısından tüm hatlara geleceğini söyleyebiliriz.  Zaten bu sistemin her hatta gelmesi gerekiyor bu rekabet için değil insanlık için yapılmasıdır ve bu sistem sayesinde ülkemizdeki güvenlik sorunlarına bir parça olsada çözecektir. Bu sistem her ne kadar çok can kurtarıcı ve başarılı bir sistem olucak olsada 155 hattını meşgul edecek ve yardıma ihtiyacı olan kişilerin hakkını işgal edecek insanlar çıkacaktır fakat onlarada bir yol bulabilmek çok zor. Onların yaptığı çok büyük bir yanlıştır o sırada belki bir insan ölebilir ve bu sistem açılınca lütfen faydalı işler için kullanalım.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı