İncelemeYayın akışı

MediaDrug İncelemesi

MediaDrug Mp3 müzik indirme programı
MediaDrug Mp3 müzik indirme programı

Canınız sıkıldı ve şarkı dinlemek istiyorsunuz. Yada kendi müzik arşivinizi oluşturmak istiyorsunuz. Fakat bunu yapabilmeniz için ya albümlerin orijinal versiyonlarını satın almanız gerekiyor yada arama motorlarında şarkıyı torrent veya müzik sitelerinden aramanız gerekiyor. Her iki durumda sizler için oldukça dezavantajlı olacaktır. Çünkü şarkıları orijinal satın aldığınızda sadece tek bir albüm için birçok para harcamanız gerekiyor. Bu şekilde bir arşiv yapmanız ise sizlere milyonlara patlayacaktır. İstediğiniz şarkıları internet üzerinden bulmak istediğinizde ise karşınıza çıkan mp3 siteleri sürekli olarak sizleri bir siteden ötekine yönlendiriyor. Bunun nedeni ise olabildiğince fazla reklam ile para kazanabilmek. Sonuç olarak ise siz tek bir şarkı için saatlerinizi harcamış fakat hiçbirşey bulamamış oluyorsunuz. Torrent sitelerinde ise ilgili albülün torrentini bulsanız bile bunlar yüksek ihtimalle ya virüslü oluyorlar, ya içerisinde hiç şarkı bulunmuyor yada şifreli oluyorlar. Yani günümüzde internetten şarkı indirmek olabildiğince zor bir duruma gelmiş durumda. Ama artık tüm bu dertleri bir kenara atabilirsiniz. Tamamen ücretsiz mp3 indirme programı MediaDrug ile istediğimiz şarkılar için milyonlar harcamaktan yada ömrümüzü müzik arayarak geçirmekten kurtuluyoruz. MediaDrug bizlere istediğimiz şarkıları inanılmaz hızlı bir şekilde sunuyor.

MediaDrug Arama Sonuçları

MediaDrug üzerinde sol üst köşede arama sekmesi bulunuyor. Bu sekmede istediğimiz şarkıyı, albümü yada sanatçıyı aratıyoruz. Sonuçlar ise inanılmaz hızlı bir şekilde önümüze geliyor. Aynı işlemi siz bir arama motoru kullanarak internet üzerinden yapmak istediğinizde saatlerinizi alacaktır. Gelen sonuçları istersek direk olarak indirebiliyor istersek indirmeden dinleyebiliyoruz. Programın bu özelliği mükemmel düşünülmüş. Çünkü örneğin internet üzerinde yada televizyonda tanımadığınız bir sanatçının şarkılarını dinleyip tanımak istiyorsunuz. Bunu yapmak için tüm albümü indirmenize gerek kalmıyor. İndirmeden dinliyor isterseniz daha sonra indirebiliyorsunuz.

Bir müzik indirme programı olarak MediaDrug’ın tamamen kullanıcı dostu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta program, kullancıların olabildiğince rahat kullanabilmeleri için özenle yaratılmış demeliyim. Arattığınız kelimedeki tüm sonuçlar sol taraftaki bölmeye geliyorlar. Bu bölmede alt sekmeler ile sanatçıların isimlerini yeşil olarak görüyoruz. Alt sekmeyi açtığımızda ise sanatçının albümleri mavi renkte geliyor karşımıza. Herbir albümün alt sekmesini açtığımızda ise şarkılar görünüyor. Bu sayede hiçbir şarkı birbirine karışmıyor. Album isminin sol tarafında bulunan albümü indir butonuna bastığımızda tüm albümümü direk olarak indiriyor. Eğer albüm içerisinden tek bir şarkı indirmek istiyorsak şarkının yanındaki indir butonuna basmamız yeterli oluyor.

MediaDrug Şarkı Çalarken

Pekala şarkılarımızı indirdik. Bu şarkıları sonradan programımızı kullanarak nasıl dinleyeceğiz. Öncelikle şunu belirtmeliyim. İndirdiğiniz şarkılar belgelerinize kaydediliyor. Fakat bunları dinlemek için fazladan bir mp3 çalma programına ihtiyacınız yok çünkü en iyi müzik indirme programı olan MediaDrug aynı zamanda bu şekilde kullanılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey ise sol paneldeki indirdiğiniz şarkıları sağ panele sürüklemek. Böylece şarkılarınız otomatik olarak liste halinde kaydediliyor. Üst bölmeden ise bu şekilde farklı şarklı listeleri yaratabiliyorsunuz. Ayrıca şarkıları arattıktan sonra indirmeden sağ bölmeye taşıyabiliyorsunuz. Bunu yaparken şarkı indirilsin mi yoksa indirilmesin mi diye uyarı çıkıyor. Bu özellik ile şarkıları daha indirmeden  listemizi oluşturabiliyoruz. Böylece dilersek listemizdeki şarkıları internet üzerinden dinleyebiliyoruz.

Kısacası MediaDrug’ın şu anda internet üzerindeki en iyi mp3 indirme programı olduğunu söyleyebilirim. Eğer kendi müziğinizi indirmek istiyorsanız sizlere bu programı şiddetle tavsiye ediyorum.

MediaDrug Ana Ekran
MediaDrug Ana Ekran
Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Evet günümüzde çok zor şarkı buluyorz bu program sayesinde aradığmı kolayca buldum, teşekkürler.

  2. çok güzel bir programdır. kullanıyorum bayadır. galiba bazı forumlarda da tanıtımlarını görmüştüm.

  3. Çok güzel bir program, ne zamandır böyle bir program arıyordum ancak bulamıyordum, artık araba için istediğim şarkıyı önce dinler sonrada bilgisayarıma indirir arabada dinlerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı