Sosyal Medya Haberleri

Foursquare’den Yemek Servisi

Foursquare

Yer bildirim yapma devi Foursquare yemek siparişi vermeye hazırlık yapıyor ve yemek sektörüne iddialı girecek gibi görünüyor.

Yeni bir uygulama diyebileceğimiz Foursquare bildiğimiz üzere yer bildirimi , check-in yapma programıdır ve bunun yanında yenilenen arayüzü sayesinde gün geçtikçe başarı oranını katlamaktadır ve programın özellikle Türkiye ve dünya olmak üzere her türlü mekanı desteklemesi büyük bir veritabanı olduğu anlamına geliyor ve bu işlemleri oldukça hızlı yapması çok ilgi çekicidir.

Program ile yer bildirimi yapabilirsiniz ve bunun yanında yaptığınız yerleri check-in yaparken fotoğrafta ekleyebilirsiniz ve ayrıca kişisel Foursquare profiliniz sayesinde arkadaş ekleyebilirsiniz.

Foursquare kullanılırken genellikle yemek yenilen yerler ile check-in’ler yapılmaktadır ve Foursquare‘da bunun için size en yakın restorant , büfe , cafe gibi yerlerden yemek söyleme servisi sunacağını belirtti ve şuan tam 20.000 restorantı sistemlerine eklediğini belirtti ve bu sistemlerin alt yapısını “GrubHub Seamless” ile sağladığını açıkladı.

Bazı yerlerde dikkatinizi çektiyse ufak bir check-in yapınca mekan size kahve veya ufak ikramlarda bulunuyordu fakat yemek olayında bunu yapacaklarını söyleyemeyiz çünkü , yemek farklı bir boyuta geçiyor ve sonuçta ufak bir ikrama girmiyor.

Şuan eklenen 20.00 mekan bulunuyor ve şuan “GrubHub Seamless” logosu olan tüm restorant , cafe , bar gibi mekanlardan yemek siparişi verebilmeniz mümkün ancak şuan bu işlem sadece iOS , Android için aktif. Windows Phone 8 için Foursquare tarafından bir açıklama yapılmadı , en kısa zamanda Foursquare cephesinden açıklama gelecektir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı