Advertorial

İnekli Oyunlar

inekli oyunlarSite birçok değişik oyunu bir arada sizlere sunmakta ve bu değişik oyun anlayışına ek olarak da inek oyunlarını sizinle paylaşmakta. Son derece başarılı olan oyunlar sayesinde birçok eğlenceyi bir arada bulabilirsiniz. İnek oyunları oldukça çeşitli ve farklılar. Bu sayede size istediğiniz bir inek oyununu oynama fırsatı veriyorlar. İnek giydirmeden box yapan ineklere kadar birçok seçeneğiniz var.

Site aynı zamanda oyunları yeni oyunlar ve popüler oyunlar olarak da sizin için ayırmış ve takip etmenizi kolaylaştırmış Oldukça fazla oyunu ve popüler oyunları bir araya toplamaya çalışan site kendi içerisinde de en çok oynanan oyunları burada yayınlamış Ve popüler oyunlar içerisinde birde inek oyunu yer almakta. Oyun zamana karşı yarışılan bir oyun ve oldukça dikkat çekmiş popüler olma yolunda ilerlemiş.

Popüler olmuş inek oyununda kirlenmiş olan bir ineği temizliyorsunuz, oyuna başla dedikten sonra “Play Game” sonrasında da sol üst köşedeki “Ready” düğmesine basarak oyuna giriyorsunuz ve o anda ineğin ne kadar kirli olduğunu görüyorsunuz. İneği temizlemek için yapmanız gerekenler sırasıyla ekranda yanıp sönerek size yardımcı oluyor amaç en kısa sürede ineği temizlemek. İl olarak sağ tarafta bulunan alet yardımıyla kirli ineğin tırnaklarını kesiyor ve ardından fare yardımıyla aleti tekrar yerine bırakıyoruz, aleti kullanmak son derece kolay tırnaklarının üstüne geldiğinizde tıklayarak tırnakların kesilmesini sağlıyoruz.

Bahsettiğimiz oyunlar için adres: www.cocuk.net.tr

Kullandığınız aletle işinizin bittiğinde fare ile sürükleyerek parlayan yere aleti bırakabiliyorsunuz. 4 dakika kadar ineği temizleme süreniz var yani zamana karşı yarışıyorsunuz. İneği temizledikten sonra sol üst köşede bulunan “Done” düğmesine basarak oyunu bitiriyor ve ne kadar sürede ineği temizlediğinizi görüyorsunuz. Ayrıca temizlendikçe mutlu olan inek size bakarak gülümsüyor her işlemden sonra.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı