Mobil

Tizen OS’lu Samsung Telefonu eBay Listesinde Göründü

Samsung’un bir türlü çıkarmadığı TizenOS’lu telefon, eBay üzerinde karşımıza çıktı. Detaylar haberimizde.

tizenoslu samsung ebayda göründü

Samsung‘un uzun zamandan beri TizenOS‘lu telefonu üzerinde çalışmalar yaptığını ve bir türlü telefonu çıkarmadığını da biliyoruz ve son zamanlarda bu telefona eBay üzerinde rastlandı.

Şuan telefon eBay‘da listelere eklenmiş durumda ve Samsung‘un bu telefon ile büyük bir başarı elde eceğini düşünüyoruz , özellikle telefonun donanımsal ve yazılımsal özelliklerinin iyi olması bu başarıda büyük bir etken olucaktır diyebiliriz. Telefonun dış yapısı aynı Galaxy S4‘ü andırıyor 4.8-inçlik bir ekrana sahip ve bu büyüklük ele tam oturacak şekilde çünkü Samsung özellikle kenarları yumuşatması telefonun ele tam oturmasını sağlıyor ve asıl işin garip yanı ise liste olmasına rağmen listeye şuan ulaşılmamasıdır ve satışın bitirildiği yazması kafalarda büyük bir soru işareti oluşturmuş durumdadır. Diğer teknik detaylardan bahsedecek olursak telefon Tizen SM-Z900 adlı ürün koduna sahip, Snapdragon 800 işlemciye ve ayrıca bu işlemci 2.3GHz hızında çalışıyor, 1280×720 boyutunda ekran çözünürlüğüne ve 16GB dahili hafıza ile gelicektir ve şuan satışın bitip bitmediği kimse tarafından bilinmiyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı