Sosyal Medya HaberleriVideo Galeri

Facebook Paper’ın Çıkış Tarihini Açıkladı !

Facebook Home’dan sonra yeni uygulaması olan Paper’ın çıkış tarihini belirledi. Detaylar haberimizde.

Facebook Paper'ın Çıkış Tarihini Açıkladı !

Facebook‘un geçen yıl tanıttığı Facebook Home uygulaması kullanıcılar tarafından pek sevilmemişti , bunun temel nedeni ise bir launcher tarzında çalışmasıydı ve asıl neden ise bu arayüz programının çok fazla özelliği olmaması ve kişiselleştirme yönünden zayıf olmasıydı. Facebook Home uygulaması sadece belirli cihazlarda çalıştığı için fazla büyük bir başarıya imza atılamamıştı ve bu süre zarfında Paper adında bir uygulama geliştirildi ve bu uygulama birçok kullanıcı tarafından beklenen bir uygulamadır. Peki bu uygulama nedir diyecek olursanız bu uygulama Flipboard ve Zite gibi sizlere bir dergi hizmeti sunuyor ve bu dergiyi istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. bu uygulama ile oldukça iddialı olan Facebook umarız Home uygulaması gibi bizleri üzmez.

Home uygulaması ile birlikte sizlere daha gelişmiş ve çok daha geliştirilmiş bir Facebook uygulaması bekliyor ve özellikle buton uygulaması sayesinde bütün olayları ve bildirimleri kaydırarak ve genişleterek kullanılacak olmasıdır ve bu uygulama ile uygulama pazarına oldukça başarılı bir şekilde girecek gibi görünüyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Uygulamanın türkiyeye gelmesi bayabi uzun sürecek diyebiliyorum . ama gerçekten tanıtımını izledim çok güzel uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı