Mobil

Dell’den 130 Dolara Android Cihaz !

Dell’den 130 cihaza bilgisayar ve üstelik Android 4.2 Jellybean işletim sistemine sahip. Detaylar haberimizin devamında.

Wyse Cloud Connect

Dell tarafından yapılan bu cihaz çok başarılı ve üstelik 130 dolar ve sadece kullanmanız için HDMI çıkışına ve kontrol edebilmeniz için mouse ve klavyeye ihtiyacınız var, cihazın oldukça başarılı bir tasarıma sahip. Sürekli olarak seyahat eden kişiler için oldukça başarılı bir alet ve uygun olan fiyatı sayesinde herkese hitap eden bir cihaz olmayı başarmış.

Cihazın tam olarak adı “Wyse Cloud Connect“, bu adı açıklayacak olursak zaten içerisindeki cloud sayesinde en azından ne gibi bir işleve sahip olduğunu anlamışsınızdır, bu cihaz dosyalarınızı Windows veya Mac işletim sistemi üzerinde buluta yedekliyor ve bu cihaz sayesinde bulut hesabınızdan istediğiniz yerde HDMI çıkışı ve internet bağlantısı olmak koşuluyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca cihazın 1080p çözünürlüğe sahip olması görüntü kalitesi açısından çok başarılıdır ve cloud bir cihaz olduğu için diğer Android Stick cihazlardan çok daha fazla tercih edileceğine emin olabiliriz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

genova88

Bilgisayar ile 11'li yaşlarda tanıştım ve kendimi HTML , PHP , Java teknolojileri üzerinde geliştirmekteyim ve ayrıca yazarlık yapmaktayım. Bisiklet sürmeyi , yüzmeyi , kod yazmayı severim. Kendimi her geçen gün daha da geliştirmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı